Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Melyik típus vagy te? Gyűjtöge...

Melyik típus vagy te? Gyűjtögeted a sérelmeket, hogy aztán egy megfelelő pillanatban fel tudd majd használni, vagy ha megbántottak rögtön az illető tudtára adod, hogy mi is a véleményed?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 9. 14:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Én szerintem mindkettőbe tartozom :) Pitiáner dolgokon nagyon hamar feltudom magam húzni, de utána olyan gyorsan elis száll a mérgem. Komolyabb dolgoknál sokáig tűrök, viszont mikor már végleg besokaltam sehogy nem tudja helyrehozni az aki megbántott. Nekem onnantól teljesen megszünik létezni az a személy, még az utcán se ismerem meg, köszönni se vagyok hajlandó. Szerencsére ennyire nem sok emberrel fajultak még el a dolgok.
2009. ápr. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ki kell borítani ahhoz, hogy rögtön reagáljak egy sérelemre, egyébként gyűjtögetek, aminek végül mindig az lesz a vége, hogy idővel elfelejtem őket.
2009. ápr. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez szörnyű rossz tulajdonság, de én sajnos inkább gyűjtögetek és később zúdítok. Változtatnom kéne csak mivel ritkán veszekszem, így ez a kérdés ritkán van nálam lapon így elfelejtek változtatni. :) Na, de majd most!
2009. ápr. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Rögtön szólok. Nem szeretem magam rosszul érezni, ezért nem gyűjtögetek, mert attól csak még rosszabbul érezném magam.
2009. ápr. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%
Hát... én gyűjtögetek, és egyszer csak, mikor már nem bírom tovább kitörök mint a vulkán. Sírok, és magányra vágyok. De aztán minden helyre jön, és kezdődik elölről.
2009. ápr. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Rögtön reagálok.Nem tetszik mindenkinek, de szerintem a gyűjtögetés rosszabb. Nekem "megmarad" a kellemetlen élmény, a vétkes meg nem biztos, hogy emlékszik rá. Ráadásul 2szer leszek tőle ideges. Egyenesen-szembe és lezárva a téma!
2009. ápr. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%
Gyűjtögetek. Rögtön még nem is bánt, de kb. 3 perc múlva: "hú b.sszus, de nagyon felidegesített", de akkor már minek szóljak vissza, ő már el is felejtette
2009. ápr. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
engem hidegen hagynak ezek a dolgok, csak nagyon ritkán tudnak megbántani, de akkor nagyon. Ebben az esetben megmondom neki a véleményem (tipikus ha akarod, ha nem meghallgatsz kezdetű "beszélgetés")
2009. ápr. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
60%
Engem többször is meg lehet bántani,de egy idő múlva soha.Ugyanis nem tárgyalok többé az illetővel legyen az bárki.
2009. ápr. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én elsiklok az ilyen dolgok fölött. Ha nem giaz, akkor minek bántson? Ha meg igaz amit mondanak, akkor miért haragudjak? Különben sem ismernek, ezért nem lehetek rájuk mérges, ha valamit rosszul tudnak... Vayg egyszerűen csak nem ereszkedek le a szintjükre. Mindegy a végén ugyanaz lesz az eredmény, nem érdekel, hogy mit mondanak mások...
2009. ápr. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!