Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mióta megaláztak, érzelmileg...

Mióta megaláztak, érzelmileg bezárkóztam. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Nagyjából egy éve, tavaly nyár közepén veszítettem el a szüzességem egy tőlem három évvel idősebb fiúval. Visszagondolva egyáltalán nem volt olyan nagyszerű, ahogy azt elképzeltem, vagy szerettem volna korábban, későn jöttem rá, hogy magammal is csak elhitettem, hogy szeretem azt a srácot. Az eset után olyan egy hónappal szakítottunk, miután visszahallottam, hogy minden haverjának részletesen beszámolt a dologról, megjegyzéseket tett a testi adottságaimra, képességeimre (nem tudom egyébként, mit várt egy szűztől). Azóta nem volt kapcsolatom senkivel, alig mosolygom, ezt mások is észreveszik, de nem értik, miért. Erről a esetről azonban szerintem érthető módon nem szeretnék akárkivel beszélni. Érzelmileg közömbös vagyok, nem bízom senkiben, az is kiderült számomra, hogy nincsenek olyan igazi barátaim, akikről el is tudnám hinni, hogy megértik a problémámat. Mert legbelül, mélyen úgy érzem, üvöltve zokogok, kívülről azonban csak egykedvűség látszik. Van ebből kiút? Mert így nem nagyon kívánok élni.

2012. júl. 2. 16:35
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
68%
"Mert legbelül, mélyen úgy érzem, üvöltve zokogok" miért is? Tévedtél, megbiztál olyanban, akiben nem lett volna szabad. 16 évesen. Milyen tapasztalatot várhatnál el magadtol? NEM ALÁZTAK MEG!!! Ne éld ebbe bele magad! Csak innen indul az ut felfelé. Igyekezz több tapasztalatot gyüjteni a következö btodrol, jelleméröl. Ugy is felfoghatod a leirt esetedet: Na ezen tulvagyok, mostmár csak egy jo partner kell, nem kell vacakolnom a szüzességem elvesztésével.
2012. júl. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
22%

"Erről a esetről azonban szerintem érthető módon nem szeretnék akárkivel beszélni."


De azért ide kiírod gratulálok!

2012. júl. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
6%

ma 17:01!


Az a baj, hogy erre az oldalra mindenki azért jön, hogy sajnáltassa magát(tisztelet a kivételnek). Aztán, ha valaki megmondja a fájó igazságot, akkor az bunkó, érzéketlen stb. Engem nem érdekel más lelkivilága, mindenféle érzelem nélkül válaszolok a kérdésekre.

2012. júl. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
33%
Megérdemelted. Buta ösztönlényként simán hagytad, hogy a hormonok irányítsanak, pedig érzelmileg még nem voltál és nem is vagy elég érett a szexhez, mint oly sokan mások sem.
2012. júl. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
42%

Én is érzelmek nélkül válaszolok. Lehet, hogy könnyebben veszem az életet, mint a kérdező, de tényleg nem értem, miért csinál ilyen nagy ügyet belőle. Egy fiú volt az ő listáján is, az első, na és?


Az ösztönökről annyit, hogy valamilyen szinten mindannyian ösztönlények vagyunk.

De valóban: ha a kérdező már elég érett, akkor rég túllépett volna ezen, egy tapasztalatnak tudná be, és abszolút nem izgatná az említett srác véleménye. :)

2012. júl. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:

"Megérdemelted. Buta ösztönlényként simán hagytad, hogy a hormonok irányítsanak, pedig érzelmileg még nem voltál és nem is vagy elég érett a szexhez, mint oly sokan mások sem."


Az egyetlen, amiért "megérdemli", hogy nem tud fölényesen a fiú képébe röhögni. :)

Vagy inkább lazán mosolyogni rajta, és semmibevenni a véleményét. :)

2012. júl. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
40%

"valamilyen szinten mindannyian ösztönlények vagyunk."

Ez igaz, de az ember kordában tudja tartani az ösztöneit józan ésszel, ez különböztet meg minket az állatoktól, na persze ezt a mai fiatalság nem vallja!

2012. júl. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
Azért örülök, hogy más is látja a tényeket és nem dőlt be egy sajnálatokra hajazó kérdésnek...
2012. júl. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:

Utolsó: azért az ösztönlény nem ott kezdődik, hogy egy fiatal lány elveszti a szüzességét, egy fiatal sráccal, miközben hónapokig járnak.


Aztán évek múlva sem tudja túltenni magát a dolgon.


Újra leírom: én nem tartom se hülyének, se rossznak, hogy megtette. Egyedül azt furcsállom, miért nem képes túllépni rajta?

2012. júl. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:

Bocs, Kenedynek szántam.

Egyébként én nem sajnálom a csajt, szerintem ugyanis nincs miért. Nem a világvége, ami vele megesett.


Ha ilyesmire vár, ezért írta ki a kérdést, nincs szerencséje. :)

2012. júl. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!