Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Csak én gondolom, hogy mennyir...

Csak én gondolom, hogy mennyire szánalmasak manapság a 13-15 éves lányok? (tisztelet a kevés kivételnek)

Figyelt kérdés
Minden második kérdést 13-15 évesek teszik fel,hogy "nem baj,ha szexelek a barátommal? 13L" "gáz,hogy már nem vagyok szűz?14L""5napja járunk és le akarok vele feküdni,mit csináljak?",ok tegyenek fel,de amikor jön a többi ugyanolyan "okos ,érett" 13-15 éves, és kioktat mindenkit,hogy csinálja nyugodtan,mert már ő is szexelt és nem korai sosem és stb.és még nekik áll feljebb,ráadásul kioktatják a 20on-30 éveseket,hogy kell,és hogy igenis jól csinálja.Egymást hülyítik,és még büszkék is rá,és fel vannak háborodva,hogy ha a többi csinálhatja ők miért nem csinálhatják,Már nem azért de a szülők ilyenkor hol vannak? Mióta normális,hogy egy 13-15 éves lány aki még gyerek csak hát mivel megjön minden hónapban és van melltartója iszonyat érettnek és felnőttnek gondolja magát annak normális ha szét teszi a lábát,és még elvárja hogy támogassák és megtapsolják,és még neki áll feljebb?(tisztelet a kevés kivételnek ismét)
2011. dec. 13. 19:47
1 2 3 4 5 6 7
 61/69 anonim ***** válasza:
100%

"Már nem azért de a szülők ilyenkor hol vannak?"

Azért ne essünk át a ló túloldalára...a szülőket hibáztatni nem minden oldalról lenne jogos!

Hogy miért?

14 éves lány vagyok, rendes családdal. Gond nélkül nevelkedtem, anyukámra egyetlen rossz szót nem lehet szólni. Foglalkozott velem, sosem fordított hátat, mindig meghallgatott, és segített minden helyzetben. Most mégis érzem azt a bizonyos vonzást, amely arra késztetne, kövessem a többi elzüllött lányt. Hogy ezek után hogy cselekszem, már nem csak a szülő nevelésétől függ. Persze attól is, s mivel, mint már említettem, tisztességgel vagyok "idomítva", én igyekszem a magam útját járni mindenféle kihágások nélkül. Azonban valamely lányoknak nincs elég akaraterejük ahhoz, hogy kitartsanak maguk mellett. Ezért megelégszenek a korai élettel is...

Remélem érthető amit leírtam...

2012. jan. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/69 anonim ***** válasza:
A kérdés arra vonatkozott, ha a szülő látja, mert nyilván látja, hogy a kicsi lánya ribancként öltözködik és viselkedik, akkor miért nem tesz semmit? Legalább baszná úgy pofán, hogy kétszer is meggondolja legközelebb. De nem, jönnek azzal, hogy á csak fiatalok, majd kinövik stb.
2012. jan. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/69 anonim ***** válasza:
szerintem ezek a csitrik már annyira elfajultak hogy két pofon után nem hogy abbahagynák, hanem még csak azért is... :D
2012. jan. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/69 A kérdező kommentje:
Nem csak a szülők hibája ez egyértelmű,de ha belegondolsz nagyon sokat számít a szülők,hogyan nevelnek,nevelnek-e,odafigyelnek-e stb. függ a gyerek értelmétől,személyiségétől is,d
2012. jan. 1. 19:13
 65/69 anonim válasza:

Szia!

Sajnos egyre terjed ez a kór. Engem nem kapott el, hála Istennek, van elég eszem és akaraterőm, hogy ne kövessem őket. Mondjuk szerintem én pozitív példa vagyok, lévén hogy apukám olyan, hogy egész nap mindenféle obszcén verseket szavalgat, disznó vicceket mesél, sajnos ez rám ragadt. Az öcsém (10 éves sincs) rosszabb, ő olyan istentelenül csúnyán beszél, hogy az borzalmas. Na, férfi példa is van.

Mindenesetre az ilyen kis tiniribikkel nem kell törődni. Ha látsz egy ismerőst, amikor éppen mész el onnan (pl buszmegálló), beszólsz, hogy szia, gáz vagy, akármi, utána mész el. Én is ezt csinálom, ugyanis sajnos ismerek egyet. Régebben osztálytársam volt (én negyedikben kerültem abba az osztályba, mert átugrottam a harmadikat - két évvel voltam fiatalabb, mert az évveszteseknek elvileg kötelező ismétlő nagycsoportot is kihagytam, de mindegy), aztán ötödikben elment, mert nem bírta a fegyelmet, főleg az új tanárokat (legalábbis ez volt a "hivatalos" ok).

A lényeg az, hogy a kerület egy másik, kicsit gyengébb (jó, a legerősebbnél csak gyengébb lehet), de sokkal züllöttebb iskolába ment. Most, három évvel később ott tartunk, hogy tele van lőve piercinggel, fültágító, talán még tetoválás is, évek óta cigizik, vízipipa, és már vagy egy éve nem szűz. Most legtöbbször a közeli lepratelepen látni, vagy a lakásuk körül (sajnos csak egy utcányira lakik...). Az anyjával úgy bánik, mint egy utolsó r*banccal. Ha jól tudom, egy nővére van, aki semmivel sem jobb.

A lényeg: a normálisabb iskolákban (gondolok itt igen, az egyházi intézményekre, az átlag azért mégis kicsit jobb, és az ottani okos tanárok az okos gyerekekre nagy hatást gyakorolhatnak, aztán ez a pozitív hatás továbbgyűrűzik) van egy minimális erkölcsi nevelés, de oda is bejutnak a hülyék, nagyon kell vigyázni.

12,5/L

2012. jan. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/69 anonim ***** válasza:
Háát igen.tisztelet..
2012. jan. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/69 anonim ***** válasza:
2012. jan. 2. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/69 anonim ***** válasza:
Én már írtam ide és elolvastam a többi választ,amit utánam írtak.Én voltam a 14 éves lány aki már pettingelt.Nem öltözöm úgy, mint a r*bancok és nem is viselkedem úgy.Csak a legjobb barátnőm tudja, hogy mit csináltam, nem szeretnénk nagy dobra verni.Az anyukám nem tudja, pedig figyel rám.Nem tudom, hogy ha elmondanám mit csinálna.Ahogy említettem elítélem azt aki mindig mással fekszik le, de én nem ilyen vagyok.Anyukám figyel rám és rendesen nevelt.Az hogy én ezt tettem nem a nevelés és anyukám miatt van!
2012. jan. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/69 anonim ***** válasza:

Teljesen jogos a felháborodásotok.

Az a baj, hogy sokan nem tudják, hogy vannak kivételek és általánosítanak az ilyenek miatt.

De ami mégis a legfelháborítóbb, ilyenek közt lenni.

Az általánosban az egyik osztálytársam 12 évesen egy 23 évesen feküdt le, vagy egy másik lány 6.ban "orálisan kielégítette", vagyis próbálta a fiú osztálytársunkat, és még sorolhatnám.

Nem is merek belegondolni, milyen lesz a következő generáció, ha már a miénk is ilyen elcseszett

2012. ápr. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!