Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Csak én gondolom, hogy mennyir...

Csak én gondolom, hogy mennyire szánalmasak manapság a 13-15 éves lányok? (tisztelet a kevés kivételnek)

Figyelt kérdés
Minden második kérdést 13-15 évesek teszik fel,hogy "nem baj,ha szexelek a barátommal? 13L" "gáz,hogy már nem vagyok szűz?14L""5napja járunk és le akarok vele feküdni,mit csináljak?",ok tegyenek fel,de amikor jön a többi ugyanolyan "okos ,érett" 13-15 éves, és kioktat mindenkit,hogy csinálja nyugodtan,mert már ő is szexelt és nem korai sosem és stb.és még nekik áll feljebb,ráadásul kioktatják a 20on-30 éveseket,hogy kell,és hogy igenis jól csinálja.Egymást hülyítik,és még büszkék is rá,és fel vannak háborodva,hogy ha a többi csinálhatja ők miért nem csinálhatják,Már nem azért de a szülők ilyenkor hol vannak? Mióta normális,hogy egy 13-15 éves lány aki még gyerek csak hát mivel megjön minden hónapban és van melltartója iszonyat érettnek és felnőttnek gondolja magát annak normális ha szét teszi a lábát,és még elvárja hogy támogassák és megtapsolják,és még neki áll feljebb?(tisztelet a kevés kivételnek ismét)
2011. dec. 13. 19:47
1 2 3 4 5 6 7
 21/69 anonim ***** válasza:
100%
jajj:') van még aki ugyan úgy látja a dolgokat mint én..sztem is szánalmas a kis 10éves ribancok..
2011. dec. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/69 anonim ***** válasza:
91%

"na ja már előre félek attól,hogy egyszer lesz egy lányom..."


Ha így állsz neki, ne is legyen. Ne félj, hanem neveld normálisan (legalább te).

2011. dec. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/69 anonim ***** válasza:
68%

Vagy valószínűleg azért látod így,mert egy sikertelen,megkeseredett,lúzer srác vagy!

ha igaz lenne amit írsz,akkor egyáltalán nem lennének boldog párkapcsolatok a világon!

pedig vannak,csak néhány magadfajtának nem jön össze,és ezért könnyebb másokat okolni(természetesen kizárólag a nőket),mint esetleg elgondolkodni azon,h benned is lehet hiba!

szánalmasak az ilyen ,,férfiak",az idézőjel nem véletlen!

nyugodtan adj hangot a felháborodásodnak,de ha nem jelent problémát,nem fogok rá reagálni!még kevésbé elolvasni!

26n


a kérdezőnek:nem csak te gondolod így.

nagyon sok tényező szerepet játszik abban,h ilyenek a mai tini lányok.a neveltetés,a média,a baráti kör stbstb.

2011. dec. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/69 anonim ***** válasza:
93%

Tényleg ez van.

13 vagyok. 3 lány van az osztályomban, akinek nincs barátja (az egyik én vagyok).

Szerintem ez nagyon meglepő. Mi 3-an szinte ki vagyunk rekesztve. Hallgatjuk, ahogyan a többiek beszélgetnek: "Jujj... Tegnap így-meg úgy smároltunk!"

" Ti még csak smároltatok?! Pfhhh... Cica, mi már rég tovább jutottunk."


És még minket néznek furcsának, aztán kérdezgetik, hogy miért nem szerzünk egy pasit.

Kövezzetek meg, de nem nagyon foglalkozok a fiúkkal.

Egy az, hogy még fiatal vagyok, de közrejátszik az is, hogy a mostani fiúk is borzalmasak. Nem becsülik meg a lányokat, csak a kalandokra mennek. De nem baj.


Nincs barátom... Egy darabig szerintem nem is lesz.

Majd spontán. Idő előtt nem kell érte tenni. Ha véletlenül jön egy fiú, aki különleges, akkor jól van. Járnék vele. Viszont szexuális kapcsolat ki van zárva. Még akkor is ha esetleg szerelem lenne.

Ha viszont nem jön az a különleges srác, akkor nem lesz barátom. Ráér majd aggódni ezen.



És szeretném hozzátenni, hogy az osztálytársaim már nem egy kapcsolaton túl vannak.

Nincs ismerkedés köztük. Egy látásból ismert fiú megkérdezi tőlük: "Járnál velem?"

Ők persze belemennek. Semmit sem tudnak a másikról.

Attól még, hogy kiírogatják egymás üzenőfalára "Szeretlek szívem. Sosem hagylak el! <3 " attól még nem lesz jó kapcsolatuk.

Úgy gondolom egy kapcsolat alapja nem a szexualitás. Ebben a korban nem csak, hogy alapnak, de még csak résztvevőnek sem kéne lenni.



Szerintem az nem baj, ha két ennyi idős fiatal jár egymással. Ismerek olyanokat, akik kapcsolatban vannak. Sétálgatnak, beszélgetnek, elmennek egyet enni, moziba, stb... De ennyi. És szerintem az ő kapcsolatuk sokkal komolyabb, mint azoknak akik nyalják-falják egymást.

2011. dec. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/69 A kérdező kommentje:
persze,hogy felnevelem normálisan,sőt időben felvilágosítom,és felhívom a figyelmét a korai szexuális élet esetleges következményeire,csak azért írtam,mert sajnos nem mindig elég a szülői odafigyelés nevelés,nagyon sokat számít a környezet is,és hogy a gyerek miylen
2011. dec. 13. 20:54
 26/69 anonim ***** válasza:
72%

20.54 (a 15 éves lány vagyok)

Teljes mértékben egyetértek Veled.. DE! ez a válasz egy 13 éves lánytól elég érett és meglepő :o

Biztos annyi vagy? o.O

2011. dec. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/69 A kérdező kommentje:
Kedves 13 éves lány! Nagyon éretten gondolkodsz,nagyon jó látni,hogy vannak még értelmes,éretten gondolkodó felelősségteljes "kislányok".ne foglalkozz a többivel,majd rájönnek később,hogy rossz úton járnak,és hidd el nekem ha majd évek múlva lesz egy barátod,nagyon meg fog becsülni,nem csak azért mert,nem adtad oda magad könnyen,és fiatalon,hanem,mert nagyon értelmes vagy,és nem vagy birka,nem követted a többit a hülyeségekben.
2011. dec. 13. 20:57
 28/69 anonim ***** válasza:
80%

Ja, igen! Azt hozzátenném, hogy ismerek olyat, aki még csak nem is menstruál, de már szexuális életet él. Ő is 13 éves.


Ezeknek a lányoknak mottójuk:

"Addig szexelj, amíg nem menstruálsz! Legalább nem esel teherbe..."


(Tudom, hogy így is van esély a teherbe esésre, ilyesfajta kioktatást nem kérek.)

2011. dec. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/69 anonim ***** válasza:
21%
ma 20:47 Igen, biztos én vagyok a szánalmas, a nők meg feddhetetlenek és mind szentek. Persze nem is várom, hogy mást mondjon a nőkről egy nő. Elkezdtem leírni, hogy miért is gondolom így, de ismered a közmöndást: ha a kur.vát szemen köpik, azt mondja eső esik. Kár lenne a fáradtságért.
2011. dec. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/69 A kérdező kommentje:
Nekem van két húgom az egyik 15 a másik 13 éves. a nagyobbik nagyon éretten gondolkodik hasonlóan ahogy a 13l leírta,nem is volt még barátja,de nem is maradt le semmiről, a kisebbik már más ő kicsit szétszórt,kelekótya,és nagyon naív,és nem is érdekli az idősebbek véleménye rá azért kell vigyázni,nehogy hülyeséget csináljon. 15L válaszoltam neked
2011. dec. 13. 21:02
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!