Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Csak én gondolom, hogy mennyir...

Csak én gondolom, hogy mennyire szánalmasak manapság a 13-15 éves lányok? (tisztelet a kevés kivételnek)

Figyelt kérdés
Minden második kérdést 13-15 évesek teszik fel,hogy "nem baj,ha szexelek a barátommal? 13L" "gáz,hogy már nem vagyok szűz?14L""5napja járunk és le akarok vele feküdni,mit csináljak?",ok tegyenek fel,de amikor jön a többi ugyanolyan "okos ,érett" 13-15 éves, és kioktat mindenkit,hogy csinálja nyugodtan,mert már ő is szexelt és nem korai sosem és stb.és még nekik áll feljebb,ráadásul kioktatják a 20on-30 éveseket,hogy kell,és hogy igenis jól csinálja.Egymást hülyítik,és még büszkék is rá,és fel vannak háborodva,hogy ha a többi csinálhatja ők miért nem csinálhatják,Már nem azért de a szülők ilyenkor hol vannak? Mióta normális,hogy egy 13-15 éves lány aki még gyerek csak hát mivel megjön minden hónapban és van melltartója iszonyat érettnek és felnőttnek gondolja magát annak normális ha szét teszi a lábát,és még elvárja hogy támogassák és megtapsolják,és még neki áll feljebb?(tisztelet a kevés kivételnek ismét)
2011. dec. 13. 19:47
1 2 3 4 5 6 7
 31/69 anonim válasza:

Kb 3 eve amikor vartam a buszt allt mellettem 2 max 12 eves kis takony, akik mar 'nagynak' kepzeltek magukat. Az egyik kiscsaj sajnalkozva mondta a baratnojenek, hogy 'este nem ... volt, es nem tudtam megnezni a Szex es New York-ot.'


En altalanos sulimba is jart egy kis ribanc, 11 evesen mar eleg komoly dolgokon volt tul, tobb sraccal. 11 evesen. Es ez is mar 6 eve volt. Eleg sok csajnak volt mar abortusza ballagas elott.

De mara mar az akkori fel osztalynak van gyereke. Majd megneznem oket 5-10 ev mulva..

2011. dec. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/69 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm, hogy értelmesnek tituláltatok. :)

Ehhez nem szeretnék hozzászólni, magamról ilyen téren nem szeretek beszélni.

De azért örülök, hogy így látjátok, ugyanis a legtöbbek szemében unalmas vagyok.

2011. dec. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/69 A kérdező kommentje:
Már ne haragudjatok,befejeznétek ezt a nők-férfiak közül melyik szánalmasak jobban vitát,csak nem erről szól a kérdés.Bocsi
2011. dec. 13. 21:04
 34/69 A kérdező kommentje:
pont tegnap hallottam egyik barátom mesélte,hogy ahol ő lakik van egy csajszi aki 16 éves és már 3! abortuszon van túl.Mindenki tudja ezt de a lány letagadja,és azt mondták nem törte meg egyátalán,ezt használja védekezésként..
2011. dec. 13. 21:06
 35/69 anonim ***** válasza:

Írtam is vissza :)

Nálunk is ez van.. az igaz, hogy már volt szexuális élményem , de a hugom (11) úgy viselkedik mintha nővérem lenne kocsmába akar menni meg ilyenek :o csak mert az osztálytársai ezt csinálják. Nem egy nem kettő 11-12 éves lányt ismerek akik AKTÍV!!! szexuális életet élnek.

Az, hogy hugom ilyen az ennek tudható be, szüleim tisztességesen nevelik, nem lát rossz példát. Csak a korabeliek bele akarják vinni az ilyen dolgokba.

Most még nincs is baj, mert megérti amikor azt mondjuk, hogy nem mehet .. de mi lesz később amikor elkezd serdülni?

2011. dec. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/69 A kérdező kommentje:

na igen ezért is írtam,hogy én mindent megteszek,hogy a lányom ne legyen ilyen,de rajta is múlik a dolog azért


barátnőm kisöccse 10 éves,azt mesélte nem rég,hogy ő nem fog járni a Szandival,mert nem tetszik neki,hogy Szandi már nem szűz...A kisfiú tisztában van a szó szexuális értelemben vett jelentésével,hát tátva maradt a szánk rendesen

2011. dec. 13. 21:12
 37/69 anonim ***** válasza:

Hát most nekem is:||

És nekem még pár perccel ezelőtt megfordult a fejemben, hogy korai volt a dolog (mármint nem bántam meg, lelkileg is érett vagyok a dologra .. csak így "társadalmi szempontokból")

De így:| pf...

2011. dec. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/69 anonim ***** válasza:
100%

"Ha így állsz neki, ne is legyen. Ne félj, hanem neveld normálisan (legalább te)."


A legtöbb szülő normálisan neveli a gyerekét, aztán mégse mennek vele semmire, mert ugye a gyökér média és a haverok véleménye sokkal fontosabb. Ha pedig nem követed az elcseszett tömeget, akkor jobb esetben levegőnek néznek, rosszabb esetben halálra szekálnak.

2011. dec. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/69 anonim ***** válasza:
Sajnos ilyen világot élünk, ez van. Igazad van.
2011. dec. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/69 anonim ***** válasza:

"A legtöbb szülő normálisan neveli a gyerekét, aztán mégse mennek vele semmire, mert ugye a gyökér média és a haverok véleménye sokkal fontosabb. Ha pedig nem követed az elcseszett tömeget, akkor jobb esetben levegőnek néznek, rosszabb esetben halálra szekálnak."


Igazad van, de ezt a gondolatmenetet kb. a végtelenségig lehetne folytatni. Jó suliba kell adni a gyereket, így nagyobb az esélye hogy alapból normális haverjai lesznek, de a jó suliba megfelelő neveltetés nélkül nem veszik fel, stb stb stb...

2011. dec. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!