Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Csak én gondolom, hogy mennyir...

Csak én gondolom, hogy mennyire szánalmasak manapság a 13-15 éves lányok? (tisztelet a kevés kivételnek)

Figyelt kérdés
Minden második kérdést 13-15 évesek teszik fel,hogy "nem baj,ha szexelek a barátommal? 13L" "gáz,hogy már nem vagyok szűz?14L""5napja járunk és le akarok vele feküdni,mit csináljak?",ok tegyenek fel,de amikor jön a többi ugyanolyan "okos ,érett" 13-15 éves, és kioktat mindenkit,hogy csinálja nyugodtan,mert már ő is szexelt és nem korai sosem és stb.és még nekik áll feljebb,ráadásul kioktatják a 20on-30 éveseket,hogy kell,és hogy igenis jól csinálja.Egymást hülyítik,és még büszkék is rá,és fel vannak háborodva,hogy ha a többi csinálhatja ők miért nem csinálhatják,Már nem azért de a szülők ilyenkor hol vannak? Mióta normális,hogy egy 13-15 éves lány aki még gyerek csak hát mivel megjön minden hónapban és van melltartója iszonyat érettnek és felnőttnek gondolja magát annak normális ha szét teszi a lábát,és még elvárja hogy támogassák és megtapsolják,és még neki áll feljebb?(tisztelet a kevés kivételnek ismét)
2011. dec. 13. 19:47
1 2 3 4 5 6 7
 51/69 A kérdező kommentje:
tegyél amit akarsz jogod van hozzád,csak elmondtam a véleményem:)
2011. dec. 24. 18:19
 52/69 anonim ***** válasza:
mert azt hiszik hogy már mindenről tudnak
2011. dec. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/69 anonim ***** válasza:
Én is egyetértek veled és mindazokkal akik egyetértenek veled. Azért attól még, hogy valakinek havi ciklusa jön és melltatót kell használnia 13-15 évesen még nem felnőttek. Csak a baj az, hogy mikor már annyi idősek vagy meghallgatják a szüleik szavait vagy nem. Bizony lázadoznak mert fáj nekik az igazság pedig még jóformán gyerekek, nem a szexen kellene gondolkozniuk még! Nah és akkor lehet beszólogatni erre is, az őszinteségnek és igazságnak nem lenne szabad fájnia.
2011. dec. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/69 anonim ***** válasza:

Nekem is van barátom és 14 éves vagyok.Már több, mint egy éve vagyunk együtt.Az egy éves évfordulónkon volt az első petting.Nem bántam meg, ugyanis nagyon szeretem és úgy érzem, hogy ő is engem.Én csak vele csináltam ezt és hosszú idő után.Az első rendes csókunk kb. 2 hónap után volt.Nem akartuk elsietni.Azt tudom, hogy még több évig nem akarom a szexet és ő ezt tiszteletben is tartja.

Szerintem nem azokat kell lenézi, akiknek van barátja, mert nem mindenki r*banc attól még.Most lehet, hogy engem is elítéltek, lenéztek, de nem érdekel, mert szerintem az a rossz aki hobbiból szexel minden második fiúval.Van több olyan osztálytársam is aki nem szűz és sajnálom is őket...Ők az igazi K**vák és nem mi szerintem...

2011. dec. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/69 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó igen neked is baromi korai eleve a pasizás,hiszen még kislány vagy,de úgyis tök felesleges járatni a számat,gyerek vagy,még a petting is korai,és ha elolvasnád a kérdésem és értelmeznéd látnád,hogy ott van a tisztelet a kivételnek,legalább te még szűz vagy,de ezen felül akkor is korai a "járás" majd meglátod ha idősebb leszel
2011. dec. 25. 08:14
 56/69 anonim ***** válasza:
19%

A F@SZNAK EMELED KI EZT A GYÖKÉR KÉRDÉST TE NEM NORMÁLIS?!?!?!?

Azért mert te ilyen gyökérül gondolkodsz, attól még A TÖBBSÉG nem hülye! Igenis SOK kivétel van!

2012. jan. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/69 A kérdező kommentje:
utolsó,ha neked ennyi eszed van,hogy normálisan nem tudsz válaszolni,és ha szerinted ez "gyökér" kérdés,mert leírom amit látok a tiniknél akkor,inkább süllyedj el...
2012. jan. 1. 18:20
 58/69 anonim válasza:

Én is egyetértek..! még jó h nekem a szüleim normálisak.

14L

2012. jan. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/69 anonim válasza:

joga van mindenkinek elmondani privát véleményét, az egy dolog h valakinek nem tetszik és h fáj az igazság....el kell fogadni. Hát szánalmasak ezek a 13 -14 éves lányok akik azt hiszik ha lefeküdnek valakivel akkor nagyobb valakik lesznek, de nem, nagyot tévedtek! ha egy valaki megcsinálja, akkor a többi meg csak majmolja(utánozza), nem tudják h mi az igazi szerelem!.....De szerintem ez valahol ez neveléstől is függ, nem figyelnek a szülők a gyerekükre!......meg ez a melltertós dolog...pff szánalom, mert van aki negyot vesz csak h lássák h neki mekkora melle van......na ezekből lesz a jövő ku.vájai!


Ez az én privát véleményem, sajnálom ha valakinek fáj az igazság! 16/L

2012. jan. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/69 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2012. jan. 1. 18:46
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!