Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Csak én gondolom, hogy mennyir...

Csak én gondolom, hogy mennyire szánalmasak manapság a 13-15 éves lányok? (tisztelet a kevés kivételnek)

Figyelt kérdés
Minden második kérdést 13-15 évesek teszik fel,hogy "nem baj,ha szexelek a barátommal? 13L" "gáz,hogy már nem vagyok szűz?14L""5napja járunk és le akarok vele feküdni,mit csináljak?",ok tegyenek fel,de amikor jön a többi ugyanolyan "okos ,érett" 13-15 éves, és kioktat mindenkit,hogy csinálja nyugodtan,mert már ő is szexelt és nem korai sosem és stb.és még nekik áll feljebb,ráadásul kioktatják a 20on-30 éveseket,hogy kell,és hogy igenis jól csinálja.Egymást hülyítik,és még büszkék is rá,és fel vannak háborodva,hogy ha a többi csinálhatja ők miért nem csinálhatják,Már nem azért de a szülők ilyenkor hol vannak? Mióta normális,hogy egy 13-15 éves lány aki még gyerek csak hát mivel megjön minden hónapban és van melltartója iszonyat érettnek és felnőttnek gondolja magát annak normális ha szét teszi a lábát,és még elvárja hogy támogassák és megtapsolják,és még neki áll feljebb?(tisztelet a kevés kivételnek ismét)
2011. dec. 13. 19:47
1 2 3 4 5 6 7
 11/69 A kérdező kommentje:
na ja már előre félek attól,hogy egyszer lesz egy lányom...
2011. dec. 13. 20:06
 12/69 anonim ***** válasza:
24%
Nem csak ez a korosztály szánalmas, hanem minden nő.
2011. dec. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/69 A kérdező kommentje:
utolsó hímsoviniszta megjegyzésekre nem vagyok kíváncsi nyilván csalódtál a nőkben de azért ne általánosíts!
2011. dec. 13. 20:11
 14/69 anonim válasza:
20:10 ezt kifejtenéd, mert nem igazán értem a világnézetedet, vagyis hát inkább az okát, vagy privátba, vagy itt nekem teljesen mind1
2011. dec. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/69 anonim ***** válasza:
63%
Nem hiszem, hogy magyarázattal tartoznék bárkinek is. Elég, ha leveszed a szemellenződ, nem csak a pinát látod a npkben, hanem azt is, hogy hogyan viselkednek. Ilyen egyszerű.
2011. dec. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/69 Szőkevagyok,nemhülye ***** válasza:
100%
Hát igen sajnos, ma így állunk. A két legjobb barátnőm is kezd ribancosodni, rám meg nem hallgatnak. Már azt tervezgetik, hogy lógjanak ki füvezni a kollégiumból...
2011. dec. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/69 anonim válasza:
nem mondtam, hogy magyarázattal tartozol bárkinek is, mindenki úgy látja a világot, ahogy akarja, én csak kíváncsi voltam, hogy mi az oka, hogy így vélekedsz, de ha megsértett az előbbi hozzászólásom, akkor ne haragudj
2011. dec. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/69 anonim ***** válasza:
71%

Na szóval .. 15 éves vagyok. Vannak olyan lányok akiket én is leribancozok (pl. osztálytársaim, fűért b*sznak)

De! Azt is ribancnak találjátok aki a szerelmével fekszik le? (nem öttel csak egyel)

Tényleg szeretem, nem csak divatból járok vele és igen.. megtörtént a dolog (egyszer).. ne értsétek félre nem 13 évesen hanem a napokban. Védekeztünk rendesen. Teljesen biztosak vagyunk az érzéseinkben.

Jah és nem verem a nyálam, hogy szexeltem csak anyukám tud róla.

Erről mi a véleményetek?

2011. dec. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/69 anonim ***** válasza:
43%
Nem haragudtam meg. Valószinüleg azért látom így, mert ez az igazság!?
2011. dec. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/69 anonim ***** válasza:
68%
Ebben semmi igazság sincs, ha valóban így gondolnád akkor gondolom édesanyádra is vonatkozna ez a kijelentés. Ha már ki akarod adni a mérged csináld jól.
2011. dec. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!