Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Csak én gondolom, hogy mennyir...

Csak én gondolom, hogy mennyire szánalmasak manapság a 13-15 éves lányok? (tisztelet a kevés kivételnek)

Figyelt kérdés
Minden második kérdést 13-15 évesek teszik fel,hogy "nem baj,ha szexelek a barátommal? 13L" "gáz,hogy már nem vagyok szűz?14L""5napja járunk és le akarok vele feküdni,mit csináljak?",ok tegyenek fel,de amikor jön a többi ugyanolyan "okos ,érett" 13-15 éves, és kioktat mindenkit,hogy csinálja nyugodtan,mert már ő is szexelt és nem korai sosem és stb.és még nekik áll feljebb,ráadásul kioktatják a 20on-30 éveseket,hogy kell,és hogy igenis jól csinálja.Egymást hülyítik,és még büszkék is rá,és fel vannak háborodva,hogy ha a többi csinálhatja ők miért nem csinálhatják,Már nem azért de a szülők ilyenkor hol vannak? Mióta normális,hogy egy 13-15 éves lány aki még gyerek csak hát mivel megjön minden hónapban és van melltartója iszonyat érettnek és felnőttnek gondolja magát annak normális ha szét teszi a lábát,és még elvárja hogy támogassák és megtapsolják,és még neki áll feljebb?(tisztelet a kevés kivételnek ismét)
2011. dec. 13. 19:47
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak te gondolod így, de ezzel most nem fogod megváltani a világot. De majd mindjárt jönnek a felháborodott válaszok, hogy én nem ilyen vagyok, ez csak általánosítás stb.

A múltkor pl. kioktatott egy tizenöt éves kis ribanc. Persze én normálisan visszaírtam. Azóta is várom a válaszát.

2011. dec. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:
100%
bazz, el sem hiszem, hogy nem csak én vagyok ilyen 'idősebb idióta' :-) nekem is tele van velük a t*köm, de mindjárt jönnek a moderátorok és kitörlik a kérdést a válaszokkal együtt :-D
2011. dec. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 A kérdező kommentje:
tudom,hogy nem váltom meg nem is azért tettem fel,csak az előbb kioktatott egy 14 éves,és felhúztam magam,meg érdekelnek mások véleményei
2011. dec. 13. 19:53
 4/69 A kérdező kommentje:
ja biztos majd bejelenti nekik egy fent említett
2011. dec. 13. 19:53
 5/69 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen egyetértek! :S

Ha így haladunk 10-20 év múlva a 8-9 évesek fogják feltenni az illyes fajta kérdéseket! :S

2011. dec. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 anonim ***** válasza:
100%
de amúgy az a fura hogy én csak itt látom az ilyeneket, a mindennapi életben nem sokat hallok felőlük, pedig végzős vagyok...
2011. dec. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 anonim ***** válasza:
100%
jaj, a kedvenceimet elfelejtetted: azokat, akik a p*csük méretével vannak elfoglalva! halálra tudom magam rajtuk röhögni :-)
2011. dec. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 A kérdező kommentje:
én főiskolás vagyok,de az albim egy gimi,és általános iskola mellett van és rengeteg ilyet látok,sőt hallom a beszélgetéseiket ha nyitva az ablak,sőt a múltkor az általánosból kijött egy csajszi hátitáskával és akkora hasa volt,nyilván terhes volt,tátva maradt a szám 14nél nem volt több
2011. dec. 13. 20:01
 9/69 A kérdező kommentje:
igen az a legviccesebb mikor le is mérik,mindkét állapotban :D
2011. dec. 13. 20:02
 10/69 anonim válasza:
100%
az ilyenekkel nem kell foglalkozni, azt hiszik, ha szétteszik a lábukat, akkor nagyon menők, de rohadtul nagyot tévednek, az ilyenekkel az én tököm is tele van, nem vagy ezzel egyedül, és igen, ha most ez van akkor mi lesz 10-20 év múlva, bele se merek gondolni, szánalmas amit művelnek
2011. dec. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!