Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ciki 25 évesen szűznek lenni?

Ciki 25 évesen szűznek lenni?

Figyelt kérdés
Tegnap olvasgattam a kérdéseket és egy 25 éves lány megkérdezte, hogy ciki-e, hogy ő még szűz. Meg is kapta a válaszokat, hogy ez egy lány esetében egyáltalán nem ciki, sőt, értékelendő, hogy nem fekszik le fűvel-fával. De volt közte olyan válasz is, amiben a válaszadó ellenpéldát is állított. Konkrétan, hogy ha a kérdező fiú lenne, akkor az már a ciki kategória. Ez egy egyéni vélemény, vagy ez általános dolog, hogy ha az ember 25 évesen még szűz, akkor az nagyon ciki, lúzer pasi, stb.? Én ugyan lány vagyok, de azért felvetődött bennem a kérdés, hogy ez miért van így! Nem lehet valakinek olyan hozzáállása, hogy nem akar végigmenni a fél városon 16 éves fejjel? Miért ciki, ha szűz egy 25 éves pasi?
2011. okt. 2. 21:53
1 2 3 4 5 6 7
 61/62 valasz88 válasza:
65%
Azért ciki, mert egy lány sem akar egy 25 éves szűz pasival kavarni, de egy 25 éves szűz lánnyal minden pasi szeretne próbálkozni... ilyen egyszerű.
2011. okt. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/62 A kérdező kommentje:
Igen! Pontosan! De ez a tények leírása, ezt én is látom, le is írtam, csak nem ezekkel a szavakkal. Itt a kédés, hogy ki miért áll hozzá ilyen módon. Azért köszi az észrevételt! :)
2011. okt. 10. 21:48
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!