Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ciki 25 évesen szűznek lenni?

Ciki 25 évesen szűznek lenni?

Figyelt kérdés
Tegnap olvasgattam a kérdéseket és egy 25 éves lány megkérdezte, hogy ciki-e, hogy ő még szűz. Meg is kapta a válaszokat, hogy ez egy lány esetében egyáltalán nem ciki, sőt, értékelendő, hogy nem fekszik le fűvel-fával. De volt közte olyan válasz is, amiben a válaszadó ellenpéldát is állított. Konkrétan, hogy ha a kérdező fiú lenne, akkor az már a ciki kategória. Ez egy egyéni vélemény, vagy ez általános dolog, hogy ha az ember 25 évesen még szűz, akkor az nagyon ciki, lúzer pasi, stb.? Én ugyan lány vagyok, de azért felvetődött bennem a kérdés, hogy ez miért van így! Nem lehet valakinek olyan hozzáállása, hogy nem akar végigmenni a fél városon 16 éves fejjel? Miért ciki, ha szűz egy 25 éves pasi?
2011. okt. 2. 21:53
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:
81%
Én nem vagyok antiszociális...A kettőnek semmi köze szerintem egymáshoz.
2011. okt. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 A kérdező kommentje:

Szerintem, ha valaki antiszociális, akkor az lelki probléma, nem lúzerség kérdése. És akkor mi van, ha antiszociális? Ha valaki kicsit visszahúzódóbb, akkor már le van írva? És ha később rájön, hogy egyedül van, akkor már úgy is kell maradnia?


Egyébként a szűz pasi szűz lánnyal ebben a korosztályban milyen párosítás? Az is ugyanilyen elítélendő?


Tényleg milyen szerencse, hogy nem vagyunk egyformák!


Várom a kommenteket! :)

2011. okt. 2. 22:07
 13/62 anonim ***** válasza:
100%
Van erre egy rövid válasz: NEM! 18F
2011. okt. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 anonim ***** válasza:

Szerintem az lenne a legjobb,ha két szűz állna össze és egymásnak elvennék:) Így biztos nem lenne utána egyikben sem kétely,hogy jók avagy rosszak voltak-e. :) De még sorolhatnám,hogy mi miatt.Ez lenne az ideális szerintem minden korosztálynál :)


(amúgy meg van a Randiguru c. film szerintem érdemes megnézni annak,aki azt mondja,h sz*r a külseje!)

2011. okt. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 anonim ***** válasza:
51%
És szerinted ha valaki 25 éves és szűz annak nincs valami lelki problémája ez miatt?
2011. okt. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 kicker válasza:
Maga hogy szűz nem baj egy bizonyos korig,de minél tovább tart ez az állapot annál erősebb gátat szorongást is képezhet ami kórossá válhat és nehéz lesz kezelni.A sex életünk része felnőtt korban nem kiváltság hanem egy testi táplálék amire szüksége van minden embernek.Ez egy olyan dolog amit élvezni kell ameddig lehet mert mikor eljön az idő akkor már bizony az út lejtőssé alakul ami nem hiszem hogy megint egy kellemes állapot.
2011. okt. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 anonim ***** válasza:
"ez miatt" - tanuljatok már meg írni. Emiatt, nem ez miatt.
2011. okt. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 A kérdező kommentje:
Ha tényleg nem baj, hogy valaki ennyi idősen szűz, akkor szerintem az már az ő dolga, hogy mennyire nehezen lesznek kezelhetőek a gátlásai. De ha csak gátlás szempontjából nézzük, akkor akár a nőkre is mondhatnánk, hogy ciki, mert a nőknek szerintem sokkal több gátlásuk van a témával kapcsolatban. Meg hát nem feltétlenül látszik az az emberen, hogy szűz... szerintem. De ha kiderül, akkor egyből ott lesz hagyva és esélyt sem kap arra, hogy változtasson ezen az állapoton.
2011. okt. 2. 22:24
 19/62 kicker válasza:
A gátlás kialakulásáért és az intimitás eltolódását nagyban meghatározza az élmények összessége és a magunkba vettet önbizalom aránya.Mindenkinek meg van a párja,első sorban ezt kell tisztázni,mert nézzen ki bárhogyan bárki mindig lesz akinek pont ez fog inponálni.Elsősorban mindig a kérdést kell csillapítani önmagunkba.Azért tartom nagyon fontosnak ezeknek az elemek kiemelését mert ez a főirányadója hogy kapcsolat és az intimitás terén miképpen tudunk haladni.De nagy butaságnak tartom ha valakiről kiderül hogy nem volt még „kalandja” hogy pont emiatt hagynák el ez a másik fél hülyesége és őszintén akkor meg sem érdemli.
2011. okt. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 anonim ***** válasza:

ti kamus gajantúró brigád.:)

mrét jó hazudni?-.-

nyilván az aki azért nem ba..ott 25 éves koráig se mert nemtalálta emg azt az illetőt akivel akart volna akkor persze hogy nem cinkes,de aki akülseje miatt nemkell senkinek az cinkes,és negyertek randiguru meg hasonló filmekkkel,mert az baromság,ha valaki alapból patanásos fredy krúger fejű,akkor megnézheti a randigurut 500 szor is,akorse copják le.A kú..ás létszügséglet,akár az étkezés,stb.Mért mitkéne csinálni?25 éves korig jobb hokizni?az mivel jobb?attóleleve patanásos lesz a fejed,amitől gátlásos leszel...szal....kelepce.

2011. okt. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!