Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ciki 25 évesen szűznek lenni?

Ciki 25 évesen szűznek lenni?

Figyelt kérdés
Tegnap olvasgattam a kérdéseket és egy 25 éves lány megkérdezte, hogy ciki-e, hogy ő még szűz. Meg is kapta a válaszokat, hogy ez egy lány esetében egyáltalán nem ciki, sőt, értékelendő, hogy nem fekszik le fűvel-fával. De volt közte olyan válasz is, amiben a válaszadó ellenpéldát is állított. Konkrétan, hogy ha a kérdező fiú lenne, akkor az már a ciki kategória. Ez egy egyéni vélemény, vagy ez általános dolog, hogy ha az ember 25 évesen még szűz, akkor az nagyon ciki, lúzer pasi, stb.? Én ugyan lány vagyok, de azért felvetődött bennem a kérdés, hogy ez miért van így! Nem lehet valakinek olyan hozzáállása, hogy nem akar végigmenni a fél városon 16 éves fejjel? Miért ciki, ha szűz egy 25 éves pasi?
2011. okt. 2. 21:53
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim ***** válasza:
0%

20 éves kor fölött ciki. az embernek van egy életpályája ahol egy jelentős mérföldkő a szüzesség elvesztése, ergó kapcsolatteremtés a másik nemmel. na már most ha valaki 25 évesen nem jutott el oda ahová ma már 15 évesen az nem jó.

szóval ne reklámozza az illető hogy az!

2011. okt. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 anonim ***** válasza:
100%
És ki szabta meg h 15 évesen elveszteni a normál korhatár? Maga az emberi test kb 25 éves korodig változik, fejlődik és kb 35-től kezdődik a ,,leépülés". Úgyh ha már az ,,életciklusra" fogod 25 éves korig senki se szexelhetne, mert addig nem fejlődött ki teljesen.
2011. okt. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 anonim ***** válasza:
0%

mondtam egy számot ami körülbelül mostanában lehet. nem azt mondtam hogy egyet értek vele, hanem hogy szerintem ez van.

lehet akár 18 is az átlag, nekem mindegy. a lényeg, hogy a 25 már késő, érzelmi lemaradást okozhat. persze szerintem.

2011. okt. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 anonim ***** válasza:
Én 20 éves fiú vagyok és még csók sem volt! Igazából én már feladtam ezt és beletörődtem, hogy így maradok. Ez van :/ Amúgy szerintem nem gáz, de ha valaki e miatt lenéz mást az a másik illetőt minősíti!
2011. okt. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 A kérdező kommentje:

Először is, köszönöm, hogy mellőzitek a marhulást! Tényleg! Jó látni, hogy azért vannak dolgok, amiket meg lehet vitatni.

Itt írta valaki, hogy az a legjobb, ha két szűz jön össze, mert ott nincs gáz az összehasonlítási alappal. Igaza lehet, van benne valami.

Ha valaki azért nem volt még senkivel, mert nem akart, az vajon hogy jön le mások számára? És itt most nem arról van szó, hogy nem találta meg a megfelelő embert, hanem arról, hogy nem is kereste!

És ha most félre tesszük, hogy a mai átlag korhatár a szüzesség elvesztésére 15 év (nagyon gáz!!), akkor vajon milyen korig mondható, hogy nem ciki szűznek lenni? Lehetett az érdeklődés hiánya, vagy leleki eredetű probléma, vagy bármi.

Meg hát vannak azért szerintem normális lányok is, akik nem kefélőgéppel akarnak járni, hanem férfivel. Erről mi a vélemény?

Pont ilyen kérdések miatt is vannak szerintem ilyen emberek, akik épp, hogy csak betöltötték a 20-at és már el is könyvelték magukat, ha addig nem sikerült nekik összejönni valakivel. Nem kéne!!! Szerintem ez a legrosszabb az egészben! Mindenki elsőre ítélkezik és nem néz körül, hogy miről is ítélkezik. Jó volt az álláskeresős hasonlat. Teljesen egyetértek vele!

2011. okt. 3. 21:15
 36/62 anonim ***** válasza:
Ami engem illett én nem azért könyveltem el magam mert 20 fölött szűz vagyok, hanem azért amiért szűz vagyok.
2011. okt. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 anonim ***** válasza:
olvasatok könyveket, van egy halom ami segíthet rajtatok, nekem is segítettek (Brian Tracy pl), és most tuti elvesztem vkivel az tuti:D f18
2011. okt. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 anonim válasza:

Sajnos a mai világban az a divat, hogy feküdj le mindenkivel. Mindenhol ezt lehet látni vagy olvasni. Címlapokon a kur vák.

Egyáltalán nem ciki, hogy valaki szűz még ennyi idősen.

Én 16 éves voltam amikor lefeküdtem az első barátommal aki 18 volt akkor. Ez 10 éve volt, és 3 és fél évig voltunk együtt.

Sajnos ez már nem "divat". Nincs értéke a szexnek, mert mindenki mindenkivel alapon megy.

Régen a suliban nem volt ciki ha 18 volt valaki és szűz. Most fordult meg a világ ennyire, hogy már pisisek is (12-13 évesek) még ki se fejlődött normálisan mindenük de már szexelnek.....

2011. okt. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 anonim ***** válasza:
100%

Igazság szerint amikor én általánosba jártam még beszélni se nagyon beszéltünk ilyenekről. De gimiben se. Nem volt ez ennyire köztárgyú dolog, hanem ,,magánügy". Pedig még fiatal vagyok én is (22), de pár év alatt elkorcsosult ez az egész.

Van aki azt mondja h 15-16 évesen elKELL veszíteni, 20 éve felett meg ciki. Csak hát szerintem a lényeg a következő: bárki bármit mond egy 15 éves még GYEREK, egy 20 év feletti már FELNŐTT. Tisztelet az érett gondolkodású fiatalabbaknak, de amíg a védekezésről se hall valaki, sőt biztosítani se tudja magától (mert majd anyuapu fizeti), sőt még FÉL egy orvosi vizsgálattól (mert valljuk be 99%-uk nem megy el első szex után vizsgálatra se), addig nem fogadom el, hogy azt állítja magáról ,,de én érett vagyok a szexhez". Látom mit hirdet a média meg a nagy megfelelési vágy, de valamit ennek a generációnak a szülei is nagyon elszúrtak. Mert igen is ebben van szerepe a szülőnek is, hogy a gyerek éjszaka eljárhat, lerészegedik, fűvel fűvel lefekszik és hajnalba talán hazamegy. És aki erre az útra lép az viszi magával a többit. És lám 15 évesek szólnak be 25 éves felnőtteknek a szexuális életére. Ne mondja senki nekem h ez természetes.

2011. okt. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 anonim ***** válasza:

Utolsó, én 21 éves vagyok, szóval nagyjából ugyanaz a kategória.Nálunk volt általánosban szexuális felvilágosítás, akkor amikor tananyagban a ffi-női test működését vettük, behívták a háziorvost beszélni.Középiskolában meg a suli védőnője tartott előadást minden évben egyszer.Nem városban jártam általános suliba hanem egy 1000 fős kis faluban és mégis volt.Ja és a legszebb,hogy 8.ba kaptunk egy csomagot amiben tampon, betét és óvszerek voltak...

A környezetemben 16-17 év az átlag a lányok között.

2011. okt. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!