Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ciki 25 évesen szűznek lenni?

Ciki 25 évesen szűznek lenni?

Figyelt kérdés
Tegnap olvasgattam a kérdéseket és egy 25 éves lány megkérdezte, hogy ciki-e, hogy ő még szűz. Meg is kapta a válaszokat, hogy ez egy lány esetében egyáltalán nem ciki, sőt, értékelendő, hogy nem fekszik le fűvel-fával. De volt közte olyan válasz is, amiben a válaszadó ellenpéldát is állított. Konkrétan, hogy ha a kérdező fiú lenne, akkor az már a ciki kategória. Ez egy egyéni vélemény, vagy ez általános dolog, hogy ha az ember 25 évesen még szűz, akkor az nagyon ciki, lúzer pasi, stb.? Én ugyan lány vagyok, de azért felvetődött bennem a kérdés, hogy ez miért van így! Nem lehet valakinek olyan hozzáállása, hogy nem akar végigmenni a fél városon 16 éves fejjel? Miért ciki, ha szűz egy 25 éves pasi?
2011. okt. 2. 21:53
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem az.
2011. okt. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim válasza:
0%

Szabolcsi vagy?


Egyébként ciki.

2011. okt. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
79%
Mert a lányok óckodnak tőle mivel tapasztalatlan és nekik egy bika kell az ágyba
2011. okt. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
96%
én holnap leszek 25 és szűz fiú vagyok. kérek sok választ hogy még ezalatt a 2óra alatt odaérjek a nyugati aluljáróba párezer forinttal ha tényleg ciki
2011. okt. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki. Én legalábbis nem tartom annak. Még az a jó, hogy nem vagyunk egyformák. Nem jöhet össze mindenkinek már 15-16 éves korában a dolog.

21/f és szűz.(Ja, és sz.rom le, hogy mások mit gondolnak erről:D)

2011. okt. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
77%
ha általánosságban bejössz a csajoknak, van barátnőd vagy hasonló az az embernek önbizalmat ad.(ez a nőknél is igaz) ha van önbizalmad akkor nagyobb a tekintélyed is. Az olyan embereket akik magabiztosak és van tekintélyük azokat egy társaságban jobban elfogadják(nem azt mondom hogy egoistának kell lenni). így jobban szocializálódnak. Szerintem nem ciki ha valami 25 évesen szűz de szinte biztos vagyok benne hogy antiszociális
2011. okt. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 A kérdező kommentje:

Miért lennék szabolcsi?


És ha nem bikát akar valaki, hanem gyengédséget? De ettől még nem kéne cikinek titulálni, ha nem inkább másikat kéne keresni.

2011. okt. 2. 22:01
 8/62 anonim ***** válasza:
39%

Én nem tartom cikinek egyáltalán. Mindenki maga döntse el h mikor, kivel akarja és ne mások hatására.


Ettől függetlenül, szerintem a következő miatt lett ,,cikinek" betudva. Egy nőnél (persze ma már ez is elfajult) ha odaadja valakinek a szüzességét az egy érték, mindig is nagyobb dolog volt ez, mint a legtöbb férfinál. Legtöbb férfi régen is csak olyat vett el aki még szűz. A lányok pedig ennek fejében viszont elvárták, hogy az illető tapasztalt legyen. Ma már lejjebb mentek a korhatárok de ha megfigyeled nagyon sok olyan van h 15 évesnek 25-28 éves tapasztalt veszi el szüzességét. Egyfajta biztonság érzet ha egy lánynak egy tapasztalt srác veszi el a szüzességét. Ma már nagyon lement a korhatás és 14-15 évesek keresik a szexet, de hozzájuk a 20-25 éves ,,érettebb" férfiak igencsak nem illenek. Így a férfiaknál is lejjebb ment a korhatár, ha 17 évesen még szűz egy fiú az már ,,ciki". Egy 25 éves ,,férfi", mert a kicsi lányoknak az igencsak az, ezért ,,ciki" szüzen.

2011. okt. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
9%

Én már gimiben is cikinek éreztem szűznek lenni,16 éves korom óta nem vagyok az.Most így 24 évesen belegondolva nagyon rosszul érezném magam szüzen...


Igazából elég ellentmondásos dolog,de nem nagy dolog maga a szex!Tehát nem értem miért kell tőle félni!(avagy miért baj ha valaki szűz akkor?),de egy minőségi szeretkezéshez azért tapasztalat kell...Szóval fontos.


Van egy ismerősöm,24éves lány,még sosem csókolózott :/ de amilyen a hozzáállása nem is fog!

2011. okt. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim válasza:
És aki a külsője miatt marad szűz?
2011. okt. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!