Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért kérdezik folyton, hogy...

Miért kérdezik folyton, hogy gáz-e X-évesen szűznek lenni?

Figyelt kérdés

Ez mindenkinek a saját döntése kell legyen, egy kívűlállóra meg elvileg nem tartozik.

Ha meg valakinek szerető párja van, azt nem fogja zavarni, hogy a másik még szűz...


2011. jún. 27. 15:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Mert még éretlenek.
2011. jún. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
a 14-5 éves tinik igen... ne de a huszonX évesek is?
2011. jún. 27. 15:48
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem az érdekli őket, hogy gáz-e, hanem ez egyfajta segélykiáltás. Kapaszkodót keresnek, amire egy kis önbizalmat építhetnek.
2011. jún. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
azért kérdezik, mert a körülöttük lévő emberek , vagy fiatalabb tinik már nem szűzek és cikinek érzik, hogy ők még azok.
2011. jún. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is önbizalomhiányból fakad a dolog. mintha ez valamiféle mérce lenne..... -.-
2011. jún. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Olykor nyomasztóan kellemetlen érzés ebben a szexcentrikus világban 20on felül szűznek lenni. Én már csak tudom, és gyakran úgy érzem magam, mintha valami földönkívüli lennék.

23/F

2011. jún. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Az eddigi válaszolóknak igazuk van. De kiegészíteném.

Nos, én is hasonló cipőben jártam, m int ők. A 21. születésnapom óta nem vagyok szűz. Előtte én is gyakran tettem fel itt ilyen és ehhez hasonló kérdéseket. Igazából nemcsak ciki és gáz volt az egész, hanem még ott a bizonytalanság is. Feszült voltam emiatt. Valahogy le kellett ezt vezetnem. És valljuk be, hogy egy idő után a szüzesség nyomasztó tud lenni. Nem azért, mert a hülye kis tinik dicsekszenek azzal, hogy nincs meg az érettségijük, de már úgy b@sznak, mint nyulak. Hanem az egyedüllét és az az érzés, hogy senkinek sem kell az ember úgy, mint férfi/nő. Az ilyen kérdések lehetnek segélykiáltások is. Máshogy nem tud megnyugodni az ember.


21F

2011. jún. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A szex olyan téma ami mindenkinél felmerül, lány vagy fiú társaságban is, és hát valljuk be elég gyakran is gondolunk rá ha csináljuk ha nem. Nem szereti egy idősebb ember kifejteni hogy miért szűz még, amit meg is értek.
2011. jún. 28. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Tizenévesen sokan menőségből vesztik el a szüzességüket, legtöbbször nem a megfelelő partnerrel.

Aki huszonéves korára még szűz marad, az legtöbbször azért van, mert félénk és nehezen talál társat.

Az ilyen embereknek is bőven megvannak a vágyaik, de tartják magukat (és a leendő partnerüket) annyira, hogy ne feküdjenek le fűvel-fával, csak azért, hogy elmondhassák: már nem szüzek.

Ellenben valljuk be: nagyon rossz lelkileg, ha huszonéves vagy, vágynál egy társra, de nem jön össze, közben pedig a haverjaid vígan kufircolnak.

Ezért vannak az ilyen kérdések: egy kis megnyugvást tud adni, ha az ember látja, hogy más is van hasonló cipőben, ezzel kicsit könnyebb elviselni a magányt.

2011. jún. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
93%-osnak tökéletesen igazat adok. Mondjuk én ismerkedni se merek komolyabb szándékkal az elmaradásom miatt. 23 éves fejjel marhára nehéz mindenféle aggodalom nélkül belekezdeni. :S
2011. jún. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!