Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A pasim 18 mindjárt, én 16. A...

A pasim 18 mindjárt, én 16. A lányok folyton azt kérdezik mikor akarjuk már. Ő mikor akarhatja?

Figyelt kérdés
Én nem szeretném elkapkodni. Szerintetek a pasim mikor akarja? 1 hete jöttünk össze, de folyton ezt kérdezgetik a lányok. Kicsit félek, hogy egyből máris. Egy csomó újságban benne van, hogy 5, meg 10 óra ismertség után csinálták. Nem az a fajta pasi szerintem. Félek. Szerintetek mikor akarja? Értelmes válaszokat léci!
2010. ápr. 29. 16:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

talán megkérdezed tőle?


mi honnan tudjuk, hogy a TE pasid mikor akarja?

2010. ápr. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
hát ha arra kellesz csak neki akkor minél hamarabb sztem de mivel szted nem olyan akkor tuti képes várni...szal ne aggódj ;)
2010. ápr. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

A pasi mindig akarja, de a nő dönti el, mikor legyen. Mert másképp nemi erőszakról beszélünk. :)

Szóval, a pasik első perctől kezdve akarják, ez tény.

De akkor feküdj le vele, amikor úgy érzed. Egy hét még tényleg rövidke. Ha elhamarkodjátok, olyan rosszul fog sikerülni, hogy elmegy tőle a kedved. Ki kell ismerni egymás testét. És amikor úgy érzed minden stimmel, na akkor!

22 L

2010. ápr. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindig akarja :) Te meg mondd meg neki h neked mikor lenne jó.
2010. ápr. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 X. Maté válasza:
100%
Férfit is meg lehet erőszakolni... Az is nemi erőszaknak minősül, ha a férfi mondja, hogy nem (jó persze ez hihetettlen kicsit :D) és persze a büszkeségének nem tud parancsolni, hogy lankadj le de most rögtön! :D
2010. ápr. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

első válaszolónak igaza van..

de ez nekem nagyon szemet szúrt:"1 hete jöttünk össze"

ezt Te most komolyan gondolod??azt hiszed csak úgy 1 hét múlva már jól megd_ugjátok egymást?meg hogy az újságokban ezt és azt írták..ha azt írják az a menő, hogyha megb_aszatod magad minden második 60 fölötti bácsikával akkor rögtön csinálnád?bár ha jobban belegondolok a mai fiataloknál szinte mindenki "divatból" szexel..szép..ha így állsz hozzá jó sokáig várnod kéne a szexel..és ezt nem rosszindulatból..lehet majd lek_öcsögözni de ez egyszerüen szomorú és siralmas..üdv

2010. ápr. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

A LÁNYOK ne haragudj de akármilyen hűde barátnőid le vannak ejtve. Ti, de még inkább TE döntsd el mikor akarod. Ha jól értem a srác nem sürget. Nehogy már hagyd, hogy a barátnőid döntsék el.

28/F

2010. ápr. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
0%
sz*pd le
2010. ápr. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Nem vagyok rib-anc.

Egy hete pontosan. A barátnőim már csinálják, vagy már legalább petting volt nekik. Én még szűz vagyok, de tényleg nem tudom, mert elvégre ő már férfi majdnem.

Persze én is szeretném, de ugyanakkor félek, és nekem több idő kell. De arra lennék kíváncsi, hogy kb nektek akkor mikor említette meg a pasitok? Amikor ő 18 volt.

És köszi a válaszokat.

Én is úgy gondolom, hogy pár óra alatt azért nem kéne belecsapni a lecsóba :))

2010. ápr. 29. 16:40
 10/18 anonim ***** válasza:

pfff... 5 óra ismertség....áh-...

jobb házibulikban fél óra (!) elég hozzá!!!!!!!


Egy hete jártok és még nem volt szex...

Hátaztán!

haveri körömben egyáltalán nem a fönt említett két sor a menő...

egyik haver pl. 3 hónapig (!!!!) járt a csajával, míg végre szexeltek.....

másik gyerek meg kb 2 hónap...

Nem kell mindenkivel egyből összefeküdni!

(kivéve ha nem vagy pia hatása alatt, mert az nem számít XD XD XD XD)

Egy egészséges 1 hónapod én javasolnék nektek, ezídő alatt már körvonalazódik, hogy egymáshoz illetek-e.

Ha meg mindenáron el akarod már veszíteni az ártatlanságod, menj el egy buliba a barátnőiddel, igyál meg pár felest, vagy koktélt, öblítsd le whisky kólával, és láss csodát már össze is feküdtél valakivel....

2010. ápr. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!