Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A pasim 18 mindjárt, én 16. A...

A pasim 18 mindjárt, én 16. A lányok folyton azt kérdezik mikor akarjuk már. Ő mikor akarhatja?

Figyelt kérdés
Én nem szeretném elkapkodni. Szerintetek a pasim mikor akarja? 1 hete jöttünk össze, de folyton ezt kérdezgetik a lányok. Kicsit félek, hogy egyből máris. Egy csomó újságban benne van, hogy 5, meg 10 óra ismertség után csinálták. Nem az a fajta pasi szerintem. Félek. Szerintetek mikor akarja? Értelmes válaszokat léci!
2010. ápr. 29. 16:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
75%
2 hónapot sztem várjatok vele hogy jobban össze melegedjetek!
2010. ápr. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Nem akarom elveszíteni máris. Nálam nem rohan a tatár XD. Csak érdekelne, mert nem tudom, hogy két hónap után le tudnék e vele feküdni. Jó pasinak tartom, és akarnám is majd. Csak nem merem, nem tudom miért. És ezért kérdezem, hogy ő "mit várna el" tőlem.
2010. ápr. 29. 16:52
 13/18 anonim ***** válasza:
Amíg így gondolkodsz, addig ne csináld, ne haragudj nem rossz indulatból mondom de elég butuska vagy. "Jó pasinak tartom, és akarnám is majd." Akkor akard majd ha nem csak jó pasinak tartod hanem szereted, úgy érzed ő a mindened, és vele maradnál akár egész életedben is, ergo szerelmes leszel. A barátnőid meg, szintén no comment, ne nekik akarj már megfelelni, a barátod meg a férfitől attól még hogy 18 lesz igen messze van. És mivel a pasid vonzódik hozzád, nyilván ő már lehet akár most is akarná, de ne az újságok alapján, meg az idióta barátnőidet majmolva csináld már! Legyen eszed!
2010. ápr. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Barátom majdnem 18 volt, én 16.

9 hónapot vártunk...

2010. ápr. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:

Én 17 voltam a barátnőm 16, mikor először lefeküdtünk egymással. 1 hetet vártunk... Utána 3 évig voltunk együtt, de sajnos nem működött a kapcsolat, de a mai napig barátok vagyunk és szeretjük egymást, persze már máshogy, mint akkor. A fontos az, hogy te is kívánd a szexet, szeresd és azt érezd, hogy mindened nekiadnád. Ne azért feküdj le vele, mert ez valamilyen elvárás lenne...


B.

2010. ápr. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

"És ezért kérdezem, hogy ő "mit várna el" tőlem."

Ha nem vár rád 2-3-4 .... hónapot, akkor nem is szeret. Azért meg ne feküdj le vele, hogy veled maradjon.

2010. ápr. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Akármikor akarhatja, de te még most ne. 1 hét után meg pláne. Amikor én voltam középsulis, nálunk meg az terjengett, hogy ha a pasi képes várni 2-3 hónapot, akkor belelehet vágni a dolgokba, mert tényleg komolyan gondolja a kapcsolatot. Meg persze a lánynak is akarnia kell. :D Volt benne amúgy valami. Már hat éve vagyok együtt a barátommal és én kivártam a három hónapot. :D (Na jó, kettő és fél. :D) Azelőtt volt olyan pasim is, akivel már három hete jártam, és áthívtam hozzánk, filmezni. Nem gondoltam, hogy ő filmezésen mást fog érteni, de úgy rám mászott és megmarkolta a melleimet, hogy úgy kellett letaszítanom magamról. És lám, szakítottunk is - neki ilyen csaj nem kell... Na mondom... :DD
2010. ápr. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Nagyon jó olvasni, hogy még vannak ilyen lányok, akik így gondolkodnak! Akkor feküdj csak le vele, ha már érettnek tartod magad hozzá és valóban szeretnéd te is. A barátnôidnek meg mondd azt, hogy már megvolt, akkor leszállnak rólad.
2010. júl. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!