Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Amikor önkielégítek, és olyan...

Amikor önkielégítek, és olyan érzésem van, hogy mindjárt bepisilek, rángatózom és dübörög a vér az ereimben, akkor mivan? :OO

Figyelt kérdés

Mármint közel van az orgazmus? Mert olyankor mindig elfáradok és abbahagyom,pedig annyira jó érzés..

14/L


2010. jún. 17. 17:06
1 2
 1/11 anonim válasza:
3%
sztem meg fox halni
2010. jún. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Ne hagyd abba :)
2010. jún. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

Két dolgot tudok elképzelni.

1 Ha csak akkor van ez mikor simized a sunit akkor az orgazmus.

2 Ha máskor is akkor neurológiai baj van pl. epilepszia.

ÜDV23F

2010. jún. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Pont a legjobb rész előtt hagyod abba!Ez olyan, mintha egy jó romantikus filmet csak a feléig, háromnegyedéig néznél meg és a végkifejlett előtt kikapcsolnád a tv-t.

Ne hagyd abba, és meglátod fantasztikus lesz és megéri!

2010. jún. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
én segithetek neked ugy.. irj privit.
2010. jún. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,megpróbálom nem abbahagyni, de nagyon kifáradok.:O Ezeket a terhes vagy és ,,meg fox halni" válaszokat hagyjuk már.. mindenki ismeri a fuckyeahGYIK-et:D Én is szoktam jókat röhögni néha, de ha normálisat kérdezek, akkor ne ilyen f_sz válaszokat írjatok már..:D Köszi.
2010. jún. 17. 17:21
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, folytasd és élvezz. ;) De jó neked.*.*
2010. jún. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Jajj de rég voltam már 14 éves......akkor még csupa felfedezés az élet.....:)
2010. jún. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne hagyd abba, mert el fogsz élvezni:) Nekem is ilyen érzés volt, amikor a barátom orálisan kényeztetett..Alig kaptam levegőt, valahogy azt sem tudtam, hogy hol vagyok...Meg persze rángatóztam is..De ne hagyd abba, nagyon közel van az orgazmus. :)És ne félj, nem fogsz bepisilni!
2010. jún. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Néha belegondolok hogy van az önkielégítésben valami sokkal jobb mint amikor párommal vagyok... persze nem cserélném le Őt semmi pénzért :D

De csak így tovább! csináld amíg jól esik! :)

2010. jún. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!