Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit kell tudni a szűzhártyáról...

Timii. kérdése:

Mit kell tudni a szűzhártyáról? 16 leszek novemberben, barátom megujjazott, azzal elveszthettem? És igaz az, hogy a szűzhártya mindjárt a nyílás elején van? Írjatoook.

Figyelt kérdés
2010. júl. 28. 00:03
1 2
 1/12 anonim válasza:
29%
hát a szűzhártya egy kicsit beljebb van. kb olyan vastag mint egy zsebkendő. ujjazásnál hacsak nem létrahosszuságú ujjai vanank aa partnerednek, akkor nem szakd át általában. és ezzel együtt ugye az is nyilvánvaló hogy nem a nyilás elején van :) de egy tamponfeldugással nagyobb az esély h elveszthesd :)
2010. júl. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

A szűzhártyáról: van. Sport alkalmával is "átszakadhat". Egen, ott van. Megujjazott, átszakadhatott, de szűz maradtál...

Amúgy Gugli, Wiki...

2010. júl. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%
attol h megujjazott még szűz vagy mivel még nem volt benned F@sz és ENNYI
2010. júl. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
Azért elég elszomoritó,hogy ilyen tudatlanok akarnak szexelni.1.egy hártya ami vérerekben gazdag és a hüvelybemenetet szűkiti,embertől függ hogy vékony e vagy épp húsos és inkább pszichológiai funkciója van mint sem biológiai.2.Még sportolásnál is átszakadhat ,de ha enm volt vérzés nem hinném.3. Nincs éppen a nyilás elején ,beljebb van
2010. júl. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Zsirember válasza:
Okvetlen menj el orvoshoz!
2010. júl. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Orvoshoz? Minek?
2010. júl. 30. 23:12
 7/12 anonim ***** válasza:
32%
mert hülye vagy
2010. aug. 5. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a legfontosabb,amit tudnod kell róla:

Amíg nem élsz nemi életet,(tehát szűz vagy)és nőgyógyászhoz kell majd menned valami miatt,akkor a nőgyógyász majd végbélen keresztül fog megvizsgálni!

2010. aug. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
hát... szerintem a legjobb lesz, ha eszel egy kis mézet...
2010. aug. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

kedves 10:11-es.

A nőgyógyász végbélen kerztűl?? Az nem az urológus.

Ha méssz nőgyászhoz a doki majd egy "kacsát" fog feldugni a hüvelyedbe, hogy mintát vegyen a váladékodból. Ez nem éppen kellemes, mivel belül tágítja szét, de azért túl lehet élni, olyan 5 perc az egész még annyise:)

És am énis így veszítettem el, mm pettingben, Annyiból jó, hogy az első szexuális alkalommal nem lessz olyan rossz, bár ettől még fájni fog mert nem vagy elég tág, bár ez inkább ember kérdés.

2010. aug. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!