Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért lesznek a lányokból...

Miért lesznek a lányokból mindjárt ribancok ha már elvesztették a szüzességüket?

Figyelt kérdés

Én még szűz vagyok de ... hiányom van na XD csak van pár barátnőm akik meg már elvesztették és a pasik mindig azt mondják rájuk hogy ribancok pedig nem.Ezt nagyon szeretném elkerülni mert attól hogy a barátommal csinálom aztán mondjuk elhagy és rákérdeznek akkor már csak arra kellenék pont ez miatt mert úgy gondolják hogy 'ez egy kis ribanc"

(amúgy szerintem sokan azt se tudják mit takar az a szó hogy ribanc)

16/l


2011. aug. 15. 13:40
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Talán mert még fiatal vagy hozzá.Bár ez sem igaz csak nézőpont kérdése.Tudod,ha lefekszel valakivel és otthagy rövid időn belül és ezt sokszor megcsinálod akkor leszel ribanc.A legtöbb lány ilyen.Tehát ez a válasz a kérdésedre.Ezért lesznek mindjárt ribancok.
2011. aug. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell világgá kürtölni, hogy nem szüzek? Mikor lefeküdtem a barátommal nem jutott eszembe, hogy kiálljak a suli közepére, és megosszam eme fontos infót az osztállyal. A magánügyed, hogy kivel szexelsz. Nem kell róla tudnia senkinek.

Egyébként elég gyerekes a gondolkodásod.

2011. aug. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem úgy gondoltam hogy azonnal de bármikor megtörténhet kb És ha utána összejövök valakivel és elmondom neki akkor annak meg már csak arra kellenék.És így tovább...
2011. aug. 15. 13:46
 4/9 Jószándékú válasza:
100%

Az a tény, hogy 16 évesen még őrzöd a szüzességed, dicséretes dolog, és nem hiszem, hogy sok olyan lány van ma Magyarországon, aki ennyi idős, és még szűz.

Ha meg azért nem fekszel le vele, mert attól félsz, hogy mi lesz, ha elhagy, akkor senkivel se feküdj le, mert bárki elhagyhat.

2011. aug. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hát elhiheted nem a lányok dicsekszenek vele..
2011. aug. 15. 13:47
 6/9 anonim válasza:

én nem lettem ribanc miután elvesztettem:)

és most se vagyok az:D

2011. aug. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 HabverőMakverő válasza:
sztem a bnőidre féltékenyek avagy úgy öltöznek hogy az már "ribancos"
2011. aug. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

1. a fiatal srácok a -kivételektől eltekintve- eléggé éretlenek, és úgy gondolják, önmagukat fényezik, aha másokat leq.nak.

2. kevés az olyan lény a földön, aki csak egy valakival él nemi életet élete során. ergo, MINDENKI ribanc, hímrungyó (én is.)

3. szexuális életet lehet behatolás nélkül is élni. csak el kell tudni fogadni az orális szexet. (és adni is)

4. Persze ha már ez meg volt, akkor nehéz nem tovább lépni. viszont egy néhány hónapos pettingtúra elteltével kiderülhet a másikról, hogy megbízható, vagy se, milyen jellem, szétkürtöli-e, hogy megvoltál neki, vagy se. (amúgy, ha már valakivel jónéhány hónapot jártál, akkor óhatatlan,hogy az osztálytársaid ne gondolják: nem vagy már szűz. de, ha kitérsz az ilyen jellegű kérdések elől, akkor némi misztikum fog körülvenni e téren, és nem fogják tudni, akkor most igen, vagy se....

2011. aug. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

mert a sok idióta kis hülyegyerek azt hiszi hogy a férfiaknak lehet mindent a nőknek meg nem.Emberek fogjátok már fel hogy a nők is emberek és nekik is kell szex?? vagy ennyire híg az agyatok?? mert úgy látszik hogy jó pár ember egy ostoba paraszt...

L19

2011. aug. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!