Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ciki 25 évesen szűznek lenni?

Ciki 25 évesen szűznek lenni?

Figyelt kérdés
Tegnap olvasgattam a kérdéseket és egy 25 éves lány megkérdezte, hogy ciki-e, hogy ő még szűz. Meg is kapta a válaszokat, hogy ez egy lány esetében egyáltalán nem ciki, sőt, értékelendő, hogy nem fekszik le fűvel-fával. De volt közte olyan válasz is, amiben a válaszadó ellenpéldát is állított. Konkrétan, hogy ha a kérdező fiú lenne, akkor az már a ciki kategória. Ez egy egyéni vélemény, vagy ez általános dolog, hogy ha az ember 25 évesen még szűz, akkor az nagyon ciki, lúzer pasi, stb.? Én ugyan lány vagyok, de azért felvetődött bennem a kérdés, hogy ez miért van így! Nem lehet valakinek olyan hozzáállása, hogy nem akar végigmenni a fél városon 16 éves fejjel? Miért ciki, ha szűz egy 25 éves pasi?
2011. okt. 2. 21:53
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
gajantúró =ganajtúró
2011. okt. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 anonim ***** válasza:
Én 23 éves férfi létemre vagyok ártatlan. Nem is tudom pontosan, hogy akarok-e ezen változtatni, vagy egyáltalán érdemes elindulnom. Majdnem minden nőnél az az elsődleges szempont, hogy kúrógép legyen a f@szija.
2011. okt. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 anonim ***** válasza:
8%
utánam író,biztos teis akarsz ba..i nem?csak besza..i vagy,aztán lököd a dumát hogy jaj menőző tinik 20 évesen kefé..tek.Xd
2011. okt. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 anonim ***** válasza:
Ennyi idős fejjel, ha akarnék is b@szni, a csajok túlnyomó többsége be se avatna. Tagadhatom bárhogy azt, hogy sose voltam nővel, kiszagolják. Persze, hogy a lelkem mélyén csinálnám, csak olyan szinten el vagyok már késve, hogy talán kár is erőltetnem a dolgot. Na mindegy, szerzek pénzt, aztán elhúzom a belem egy hivatásoshoz.
2011. okt. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 anonim ***** válasza:
53%
a végén az összes férfi hivatásoshoz fog menni,hála a csajoknak.-.-
2011. okt. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 anonim ***** válasza:
Ez tök olyan ördögi kör mint ami álláskeresésnél van: mindenki tapasztalt embert keres és senki ad lehetôséget tapasztalatot szerezni. A különbség csak a prosti.
2011. okt. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire lehet ez ciki,de ha azt mondaná nekem a 25 éves udvarlóm,hogy még szűz, megdermednék 1-2 pillanatra.Emiatt nem hajtanám el az biztos.

21L

2011. okt. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 anonim ***** válasza:
Pasinál se gáz, ha 25 évesen szűz, csak az, h ronda.
2011. okt. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 anonim ***** válasza:

Én már szinte bárkivel elveszteném:D (én jóképűnek tartom magam meg magasnak, de az sz@rt se ér:D) Csak olyan nagyon-nagyon ronda ne legyen, de egy csúnyácskább lánynak is vannak igényei bőven:S Szal ez nem lesz könnyű! Legalább már csókszűz nem vagyok hála az égnek!

18F

2011. okt. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 anonim ***** válasza:
Előző, a te korodban a legeslegjóképűbb srácok dugják végig az összes lányt, mindenki más még szűz! Szal nem vagy még lekésve semmiről.
2011. okt. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!