Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ciki 25 évesen szűznek lenni?

Ciki 25 évesen szűznek lenni?

Figyelt kérdés
Tegnap olvasgattam a kérdéseket és egy 25 éves lány megkérdezte, hogy ciki-e, hogy ő még szűz. Meg is kapta a válaszokat, hogy ez egy lány esetében egyáltalán nem ciki, sőt, értékelendő, hogy nem fekszik le fűvel-fával. De volt közte olyan válasz is, amiben a válaszadó ellenpéldát is állított. Konkrétan, hogy ha a kérdező fiú lenne, akkor az már a ciki kategória. Ez egy egyéni vélemény, vagy ez általános dolog, hogy ha az ember 25 évesen még szűz, akkor az nagyon ciki, lúzer pasi, stb.? Én ugyan lány vagyok, de azért felvetődött bennem a kérdés, hogy ez miért van így! Nem lehet valakinek olyan hozzáállása, hogy nem akar végigmenni a fél városon 16 éves fejjel? Miért ciki, ha szűz egy 25 éves pasi?
2011. okt. 2. 21:53
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki!Akinek ez ciki az inkább nem minősítem.
2011. okt. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 A kérdező kommentje:

22:13!

Javaslom, vegyél egy első osztályos olvasókönyvet és kezdd elölről a tanulást, mert nem tudsz olvasni. LÁNY!!! Hangsúlyozom!! LÁNY VAGYOK!!! Szóval nem magamról kérdezek, hanem úgy általában! Ja? És szerintem szállj magadba egy kicsit!

2011. okt. 8. 22:26
 53/62 anonim ***** válasza:

Kedves kérdaező! Szerintem ezt a csatát nem itt kéne megvívnod. Illetve egyáltalán nem is kéne vele foglalkoznod.

Ez a ciki, nem ciki nagyon érettlen hozzáállás.

Úgy tetted fel a kérdést, mintha valóban érdekelne, hogy ciki-e vagy sem, holott a kifejtésben nyilvánvaló, hogy mások véleményének megváltoztatására törekszel és 25 éves léttedre itt gyk-n teszed ez. Ez egyáltalán nem helyes.

Én 21 éves vagyok, ugyanabban a cipőben mint te, de az valahogy meg sem fordult a fejemben, hogy azon agyaljak, ciki-e vagy sem. Sokkal jobban b@szogat a tény, hogy ez a helyzet áll fenn. Bár ez utóbbi is csak az elmúlt fél-egy évben. ^^

Hiába próbálod ráerőltetni a véleményed (amivel amúgy teljesen egyetértek) itt az emberekre ez nem változtat semmin.

Erre a kérdésre válaszolj magadnak.

Ha cikinek érzed - ami nem úgy tűnik - akkor tegyél azért, hogy ez megváltozzon.

Ha nem érzed annak, akkor miért teszed egyáltalán fel? Nem jól van úgy ahogy van?

Számomra ez egyáltalán semmilyen reakciót nem vált ki. Mármint a szüzesség. Nagyon maximum meglepődök, ha egy hihetetlen szép lány mondja ezt, de itt kb le is van zárva a történet. (Bár ennek lehet az is az oka, hogy saját magam érdeke, hogy ezzel ne foglalkozzak, és ez így tudatosul bennem, de most inkább ne menjünk bele ebbe...)


Másik szemszögből nézve, az hogy egy nő 25-28-30 évesen szűz, nem hiszem, hogy bármelyik férfinak jelentene bármilyen negatívumot. Sőt még talán örülnének is titokban, hogy "megronthatnak" egy 28 éves szűz lányt, ha érted a csöppet szadista célzást ;)

Viszont férfi oldalról már nem anyira egyértelmű. Olvastam korábban itt gyk-n egy intelligensebb női hozzászólást, ahol az illető kifejtette, hogy a pasija akivel összejött szűz volt, de nem tudott róla, azonban jobb is volt így mert feszültebb lett volna, nem tudta volna elengedni magát annyira.

Azonban, azon feltételezésből kiindulva, hogy senki nem kezd el úgy ismerkedni, hogy "Szia, Timi vagyok. Szűz vagy még?", bőven van rá idő, hogy az ember ráérezzen arra, hogy a párja örülne ennek a kijelentésnek vagy sem...


Aki pedig az antiszociális személyiségzavart a szüzességgel kapcsolta össze, annak üzenem, hogy ha már ostoba, ne híresztelje.

Haszálja már azt a nyamvadt google-t és olvasson már utána, hogy mit is jelent ez a szó valójában.


Lényegretörő rövid válasz a kérdésre:

Igen és nem.



21F

2011. okt. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 anonim ***** válasza:
egyetértek veled kérdező, az az én szememben sokkal cikibb ha skalpvadász módjára gyűjti a nőket, egyébként meg szerintem nem ciki szűznek lenni egyik nemnél sem ezt mindenki maga kell eldöntse
2011. okt. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig a válaszokat, de a kérdésre így is reagálnék. Abszolút NEM CIKI!!! Szerintem inkább az a ciki, amikor 13-4 éves kislányok már nem azok. Gusztustalan ez a felfogás az emberekben, hogy kb mást se kell csinálni ahhoz, hogy valaki menő legyen, csak dugni... Én a férjemmel veszítettem el a szüzességem, ő is velem. Én 20, ő 30 éves volt akkor. És csodálatos, bensőséges élmény volt. Szinte biztos vagyok benne, hogy nem mentem volna hozzá feleségül, ha tudom, hogy mások az erkölcsei, mint nekem, ha lett volna már nővel. Úgy gondolom, egy nőnek egy férfi, egy férfinek egy nő legyen az életében. Ki az a hülye, aki 10-20. akar lenni a sorban??
2011. okt. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 anonim ***** válasza:
Én 23 éves vagyok tapasztalat nélkül, és komolyan filózok mostanság azon, hogy prostituálthoz megyek megrontani magamat. Egyszerűen alig van olyan lány, aki méltó arra, hogy belefektessem az energiámat. Sose tudtam velük annyira jól kijönni, alig van néhány barátom/haverom közülük. Szinte semmi esélyt nem látok arra, hogy mostanság lesz valakim. De talán később sem...
2011. okt. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim ***** válasza:
Ne így állj hozzá! :)
2011. okt. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ti mikor ismertétek meg egymást a férjeddel, de szerencsések vagytok. Manapság egyszerűen körül kell nézni, és látni, hogy a mai kapcsolatok minimum 85%a szerepjátékon vagy érdekeken alapszik. Az őszinte érzelmek ritkák, mint a fehér holló.
2011. okt. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim ***** válasza:
Másfél évig jártunk az esküvő előtt, én érettségi előtt álltam 3 hónappal, ő már évek óta dolgozott, mikor egy pár lettünk. Előtte is ismertük egymást, de inkább csak látásból. Most 3 éves házasok vagyunk, és minden a régiben maradt: boldogság, szerelem... :)
2011. okt. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszolók! MINDENKI!

Nem tudom, elég sokféle véleményt leírtatok, és szerintem volt, aki egy kicsit félreértette a kérdést, vagy csak simán mellébeszélt. Persze én sem az érhető megfogalmazásomról vagyok híres. :)

Én tényleg csak azért tettem fel a kérdést, mert olvasgattam korábbi kérdéseket és láttam, hogy a két nézőpontot szemlélve (férfi, vagy női szüzesség) nagyon megosztóak a vélemények. Nem akartam senkinek megváltoztatni a véleményét, mert addig jó, amíg mindenkinek van sajátja és nem a másét majmolja. Az, hogy további kérdéseket vetek fel, az azért van, mert az érkező válaszokból további kérdések vetődnek fel, nem pedig azért, mert meg akarom változtatni mások véleményét. Higgyétek el, nekem is megvan a saját véleményem és ragaszkodom is hozzá, csak mások véleményére vagyok kiváncsi. Csak felmérésszerűen, közvéleménykutatásszerűen. Semmi egyéb. Változtatni úgyse lehet rajta. Szóval nem azért tettem fel a kérdést, mert nem tudom a választ. Erre nem is létezik válasz, mert egyéni vélemény függvénye.


A VÉLEMÉNYEKET továbbra is várom. :)

2011. okt. 9. 20:17
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!