Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek menjek prostihoz?

Szerintetek menjek prostihoz?

Figyelt kérdés
19/F vagyok, és még mindig szűz. Próbálkoztam rengeteget lányoknál, de nem jött össze semmi. Miután mindenki elutasított az önbizalmam jelenleg közelebb áll a -1 hez, mint a 0-hoz. Tegnap elgondolkodtam, és mivel már túl sok energiát, időt, és pénzt pocsékoltam a "normális" lányokra, elkezdtem gondolkodni a prostizáson. Ott legalább a pénzemért tényleg azt kapnám, amit szeretnék. Szerintetek jó ötlet?
2011. aug. 15. 16:57
1 2 3 4 5 6 7
 61/68 anonim ***** válasza:
Nekifutottam még egyszer. Még mindig ez a véleményem.
2011. szept. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/68 A kérdező kommentje:
Sehol nem írtam, hogy CSAK pénzel próbálnék csajozni. A legtöbb esetben egy petákot nem költöttem a csajokra, viszont sokszor igen (és ebben benne van a "sima" randi is, ahol ugyebár első alkalommal mindig a pasi fizet, szóval erre nem lehet azt mondani, hogy pénzel próbálnám megfogni azt, akivel randizom.
2011. szept. 12. 22:24
 63/68 anonim válasza:

Én a fifti-fifti híve vagyok. Így korrekt. Nem kell drága helyre hívni. Azt is csak azért talán, mert két ember, aki nem ismeri egymást, főéeg a nő :) nem bízik a másikban annyira, hogy NE nyilvános helyen találkozzanak.


Az a ffi se jár am jól, akit kihasználnak a pénzéért, barát-nője neki se lesz, csak "húst" kap. Az is másodfajú prostitúció, ha a nők pénzessel állnak csak össze, abból viszont olyannal, akit nem is szeretnek, nem is találják vonzónak.

2011. szept. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/68 anonim ***** válasza:

Akkor miért arról nyavalyogtál a kérdésben és minden második kommentedben is, hogy mennyi pénzt beleöltél a csajokba, hogy ennyiért már rég befizethettél volna egy menetre?

Olvasd vissza és próbáld külső szemmel értelmezni az írottakat...

2011. szept. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/68 A kérdező kommentje:
Mert erről kérdezgettek a válaszolók.
2011. szept. 13. 14:39
 66/68 anonim ***** válasza:

Szerintem nem a kérdezők bolygatták a pénz témát, de mindegy, ha ennyire nem bírod a kritikát.

Viszont kérdeznék valamit. Elmentél ugyebár egy hivatásoshoz. Próbálkoztál azóta egyáltalán rendes lányoknál? Vagy még mindig azon vagy, hogy azokra is csak költeni kell?

2011. szept. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/68 A kérdező kommentje:
Voltam több hivatásosnál is azóta. A "normális"lányok már nem igazán érdekelnek, nem szoktam már próbálkozni.
2011. szept. 15. 00:39
 68/68 anonim ***** válasza:
Valami hasonló válaszra számítottam.
2011. szept. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!