Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Érdemes-e prostihoz fordulni?

Érdemes-e prostihoz fordulni?

Figyelt kérdés

22 vagyok, szűz. Nagyon szeretnék egy rendes barátnőt, de ha nem jön össze, legalább a szexet kipróbálnám.

Mostanában nagyon gondolkodom a prosti dolgon, de nem tudom eldönteni, valóban élvezném-e, lendítene vagy inkább hátráltatna a későbbiekben.

Sokan írják, hogy hű de jó volt, és ez húzta ki őket a sz*rból, azután felszabadultabbak lettek és ment a csajozás. Mások szerint meg kár volt és nagyon megbánták hogy prostival vesztették el, inkább csak gátlásokat okozott.

Honnan tudjam nekem melyik következne be nálam? Érdemes megtennem?


2011. okt. 6. 23:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
43%
Prostival ne! Inkább egy lazább erkölcsű leányzóval. Olcsóbb is, mondjuk ez a szórakozóhelytől függ, hogy mennyiért adják a vodkát.
2011. okt. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
28%

Az a gond, hogy ha prostizol, a normálisabb nőktől egy életre elvágod magad.


Úgy fognak kidobni, mint macskát sz*rni.


26/F

2011. okt. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 23:58


Miért a normális nők ezt honnan tudnák meg?

2011. okt. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
43%
Az a gond hogy ha prostihoz mész azok nagy színészek. Ha megtudják hogy még szűz vagy és ezért mentél hozzájuk akkor úgy eljátszák hogy mennyire szeretnek meg oda vannak érted hogy simán még jó pár alkalommal visszamész és egy halom lóvéval lerántanak. Tehát ha ehhez a lépéshez folyamodsz akkor semmiképp se mond el nekik hogy még szűz vagy de még azt se hogy először fizetsz érte mert akkor csúnya anyagi lerángatásba kerülsz bele.
2011. okt. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
42%

"Miért a normális nők ezt honnan tudnák meg?"


Előbb-utóbb, sor kerül arra a kérdésre, hogy "te hogyan vesztetted el?"


Na, most kérdezőnk vagy perfekt hazudozó és azt mondja, "középiskolai szerelmemmel egy nyári táborban szalonnasütés után" v. bevallja az igazat, mondván úgyis szereti a nő, meg fogja érteni. És akkor jön a pofára esés.

2011. okt. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Egy dolog volt amit tutira megtanultam az életben... A múltbéli szexuális partnerekre a nemi betegségeken kívül nem térünk ki, mert a száraz válaszon felül amire kíváncsiak voltunk tuti hogy olyan dologra is választ kapunk amire nagyon de nagyon nem vagy kíváncsi...
2011. okt. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
37%
Inkább ne prostival, hanem egy laza erkölcsű csajjal diszkó után. jobb lesz és olcsóbb..
2011. okt. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Persze,simán menj el.

A prostik arra vannak,hogy nőhiány esetén legyen kit kefélni.

Ennyi.

Nem kell nagy várakozásokkal odamenni.

Fizetsz,elmondod mit akarsz,megteszed,aztán feldobódva hazamész.

Beszélgetős dologba nem menj bele velük.

Azt csak a dugás megrövidítése miatt csinálják,ha csinálják.

Meg ugye ha őszinte vagy,akkor téged sem izgat a testén kívül más.

Legyél szűkszavú,udvarias,dicsérd meg az alakját stb.


A diszkóban összeszedett egyéjszakás sem rossz,meg azt lehet dugni egész éjszaka nem csak 50 percet,de nála azért valamennyire figyelni illik,hogy neki is jó legyen.

Tapasztalat nélkül meg nem biztos,hogy ez jól sül el.

Lakásosnál viszont az egész rólad szól és kategóriákkal jobb csajok,mint amiket szűzen esetleg sikerülne összekukázni dizsiben.

2011. okt. 7. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Menj el, én is így vesztettem el, isteni volt.
2011. okt. 7. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szerintem is menj el, sokat fog dobni az onbizalmadon.

Az meg hulyeseg szerintem, h csak rosszabb lesz.

Jah es meg annyit, h a noknek sokat jar a szajuk, probaljak eloadni, h hatarozottak meg stb, de rohadtul nem.

Szal hidd el egy ilyenert biztos nem fog kirakni egy no se, mert prostinal vesztetted el.

2011. okt. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!