Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Érdemes-e prostihoz fordulni?

Érdemes-e prostihoz fordulni?

Figyelt kérdés

22 vagyok, szűz. Nagyon szeretnék egy rendes barátnőt, de ha nem jön össze, legalább a szexet kipróbálnám.

Mostanában nagyon gondolkodom a prosti dolgon, de nem tudom eldönteni, valóban élvezném-e, lendítene vagy inkább hátráltatna a későbbiekben.

Sokan írják, hogy hű de jó volt, és ez húzta ki őket a sz*rból, azután felszabadultabbak lettek és ment a csajozás. Mások szerint meg kár volt és nagyon megbánták hogy prostival vesztették el, inkább csak gátlásokat okozott.

Honnan tudjam nekem melyik következne be nálam? Érdemes megtennem?


2011. okt. 6. 23:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem veszítetted el, akkor csúnya vagy, és ingyen valszeg ezután se fog senki lefeküdni veled. Szal néhanapján nyugodtan elmehetsz.
2011. okt. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Nem vagyok csúnya, az fix. Inkább lelki okai vannak, ez talán segít rajtam. Legalábbis részben, másrészt igyekszem megtalálni az örömöt az életben, és van is már ötletem, hogy.

Aztán majd jöhet barátnő is.

2011. okt. 7. 09:45
 13/15 anonim válasza:
küldj magadról egy fotót,és az árban megegyezünk. :D
2011. okt. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
38%
ezeket nem értem, hogy miért nem lehet felszedni egy csajt. Haverokkal próbálj menni szórakozni és odamenni csajokhoz ha egyedül nem mersz. Hidd el lesz köztük bevállalósabb is, meg mindenféle :D fel a fejjel
2011. okt. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
utolsó: Hidd el, van akinek ez egyszerűen nem megy. Főleg akkor, ha már odament 100 lányhoz, és mindegyik elküldte, a 101-edikhez már nem fog odamenni. Ha meg mégis leállna vele valaki, biztos vagyok benne, hogy sehol sem lesz külsőleg egy prostihoz képest :)
2011. okt. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!