Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mennyi az a kor, amikor nem...

Mennyi az a kor, amikor nem érdemes tovább várni az igazira, hanem "más megoldáshoz" jobb fordulni?

Figyelt kérdés

A szüzesség elveszítése kapcsán általános a vélemény, hogy az embereknek meg kell várniuk ezzel a nagy Ő-t. De ha valakinek nem akar jönni, akkor egy idő után már nagyon kínos lesz a számára, hogy még nem csinált semmit.

Ebben az esetben talán már célravezetőbb megkeresni egy igényesebb hölgyet, aki vállalja, hogy segít neki.

Mennyi az a kor, amikor már érdemes ezt a megoldást választani?


2011. jún. 16. 11:57
 1/8 anonim ***** válasza:
3%
14
2011. jún. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
Hülyeség, h ezzel várni kell az igazira. Más megoldáshoz akkor kell fordulni, ha túl csúnya vagy ahhoz, h bárki is ingyen lefeküdjön veled.
2011. jún. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
De mi értelme, hogy elveszítsd a szüzességed, ha még utána lehet, hogy egy jó ideig nem lesz kivel csinálnod? azért arra nem építhetsz, hogy minden hétre jut egy egyéjszakás kaland majd...
2011. jún. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én már elvesztettem pár éve normális módon. Csak azért kérdezem, mert majdnem én is megtettem, csak szerencsére az utolsó pillanatban rámmosolygott a szerencse. :)
2011. jún. 16. 12:11
 5/8 anonim ***** válasza:
Én már 28 vagyok, de még most is az az álláspontom, hogy inkább szűzen pusztulok meg, minthogy "más megoldáshoz" forduljak. Szerintem utána még rosszabb is lenne, mert jobban hiányozna (pontosan, ahogy a 3. hozzászóló is írta). Nem megoldás. Így legalább nem tudom pontosan, hogy mi az ami hiányzik, így valamivel könnyebb "átvészelni" a hátralévő időt.
2011. jún. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem más megoldáshoz kellene folyamodni, hanem azon elgondolkodni, mi a baj velem, hogy nem találok tartós kapcsolatra senkit. Rossz a külsőm, elviselhetetlen vagyok, belső kisugárzásom nincs, nem tudok kommunikálni, túl nagyok az igényeim, stb. Millió egy oka lehet, ezt kell kideríteni és javítani rajta, ha valaki csak siránkozik, attól nem lesz jobb élete.
2011. jún. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. jún. 18. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Írtam előzőleg, hogy majdnem megtettem, de végül az utolsó pillanatban befutott a barátnő. akkor voltam 24, az első alkalomnál 25.
2011. jún. 18. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!