Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek menjek prostihoz?

Szerintetek menjek prostihoz?

Figyelt kérdés
24 éves férfi vagyok, depressziós, szociális fóbiás, szűz. Ebből következik, hogy rendkívül nehezen teremtek kapcsolatot emberekkel. Régebben még ismerkedtem, mostanra a depresszió annyira felerősödött, hogy már szinte alig kommunikálok másokkal, maximum csak amennyit tényleg muszáj.Viszont mint minden férfi, én is vágyom a szexre, azonban "normális eljárással" nem valószínű, hogy valaha is tudok majd nőt szerezni, így tehát a prostizáson gondolkodom. Szerintetek?
2011. aug. 2. 21:11
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
73%
Rossz gondolat. Könnyű megoldás lehet prostinál keresni az élvezeteket, de nem vezet sehova.
2011. aug. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 AndiBandi93 válasza:
Ha depressziós vagy, nem hiszem hogy egy prosti fel tudná oldani a gátlásaidat... Ez nem megoldás szerintem, de ha leírom h mi lenne az, úgyis elküldenél valahova.. Sebaj egyefene.. Szóval szerintem az lenne a megoldás, ha próbálnád levetkőzni ezeket a negatív véleményeket a társadalomról, és megpróbálnál normális lányokkal ismerkedni és nem azokra gondolok, akik csak kihasználnának. Ők csak csalódást okoznának. Mindenhez. mint ehhez is, akaraterő szükséges. És hát ha az nincs neked, akkor elveszett ügy, mivel még 2 helyen kell akarni: az ágyban és a WC-n.
2011. aug. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:
Miért nem? Én szexet szeretnék és a prostizás pont ahhoz vezet :P
2011. aug. 2. 21:20
 4/44 anonim ***** válasza:
5%
Bocs de szánalmas vagy... mi az hogy depresszió? Ahhoz hogy valaki depressziós legyen igencsak gyenge elmével kell rendelkeznie. Meg amúgy te miből élsz? Szociális fóbia? Rajtad CSAK a prosti segíthet és ha ezek ellen nem teszel semmit akkor egy darab sz@r lesz az életed...
2011. aug. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim válasza:
90%

előbb inkább menj el pszichológushoz.ő talán tud segíteni a depressziódon, és tud segíteni hogyan küzdhetnéd le a fóbiádat..

a prosit nem old meg szerintem semmit...véleményem szerint az érzelem mentes szex nem jó...

2011. aug. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:

Szerinted ez a válasz nem hasznos.


A válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:21


Ha segíteni nem tudsz, legalább ne alázd meg!!!

Kívánom neked, sose legyél depressziós beteg!

2011. aug. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
Biztos találsz egy normális csajt, akinek te is tetszel, és ő is tetszik neked. Hát a zárkózottságon meg próbálj meg valamit változtatni, barátkozz, menj bulizni, még nem vagy kicsúszva a bulizós korszakból. A prostikat nem nagyon ajánlanám, egyfajta csődként élnéd át, még inkább depressziós lennél, nem beszélve arról, hogy a prostik már tapasztaltak, te meg még azt se tudod, mi a szex.
2011. aug. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:
21:21 - Az életem már most is egy sz*r. De kívánom neked, hogy legyél depressziós, és akkor majd meglátod, hogy ez nem épp úgy megy ahogy te azt elgondolod. Akinek nem voltak hasonló gondjai, nem tudja elképzelni milyen ez.
2011. aug. 2. 21:25
 9/44 anonim ***** válasza:
:O csak ne legyél sorozatgyilkos :(
2011. aug. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:
Semmit nem ígérhetek :)
2011. aug. 2. 21:28
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!