Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek menjek prostihoz?

Szerintetek menjek prostihoz?

Figyelt kérdés
24 éves férfi vagyok, depressziós, szociális fóbiás, szűz. Ebből következik, hogy rendkívül nehezen teremtek kapcsolatot emberekkel. Régebben még ismerkedtem, mostanra a depresszió annyira felerősödött, hogy már szinte alig kommunikálok másokkal, maximum csak amennyit tényleg muszáj.Viszont mint minden férfi, én is vágyom a szexre, azonban "normális eljárással" nem valószínű, hogy valaha is tudok majd nőt szerezni, így tehát a prostizáson gondolkodom. Szerintetek?
2011. aug. 2. 21:11
1 2 3 4 5
 11/44 Ibasz18 válasza:
Ha félsz az emberektől akkor a prostinál felsem fog állni a pélod szóval bukott ügy. Menj be egy idegosztályra hogy kezeljenek jót tesz.
2011. aug. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim válasza:
51%

menj el egy lányhoz, már az is vmi!1. legalább nem leszel szűz,szóval egy pipa. Lehet vele beszélgetni ,,,mivel nőhöz mész gyakorolhatod rajta a csajozást is,,,mivel nincs közönség nem éghetsz be. két pipa a prosti mellett. mindezek mellett járhatsz hozzá rendszeresen, tudod a gyakorlás teszi a mestert,,,biztosan segít egy két tanáccsal ha megkéred!

jó szexelést:P

2011. aug. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
Minek fizetnél szexért? menj fel valami oldalra ahol lányok szexpartnert keresnek, biztos találsz kedvedre valót, és még ismerkedsz is ;)
2011. aug. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sokan írtátok, hogy ismerkedjek. Az a baj, hogy nekem az nem igazán megy már, nem tudom hogy kell, nem tudok miről beszélgetni emberekkel. És ha például oda is mennék egy lányhoz ismerkedni, beszélgetnénk, nem tudom hogy kell tudatni vele, hogy én mást is akarok nem csak beszélgetni, ez a fő probléma.
2011. aug. 2. 21:53
 15/44 zakkant válasza:
1-2x simán jo a prosti is!föleg ha van rá pénzed!de mondjuk ha megizleled mien a sex és nem lessz utánna se akivel csináld,jobban fogsz szenvedni ,mint elötte!nekem volt 1 honapom amikor nem volt,kész szenvedés volt!
2011. aug. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim válasza:
Az általad leírtak alapján nem tűnsz-még-gonosz sorozatgyilkosnak,és MAGADDAL vannak súlyos gondok.Hadd kérdezzek valamit:Mivel foglalkozol?Szoktad-e azt érezni,hogy elsíklanak melletted a legszebb évek?Milyen testalkatú vagy?Nem a nagy okos majmot játszom,jómagam is pont,dettó ugyanebből az átkozott helyzetből lábalok ki,lépésről lépésre,kivárva a dolgok "érési" idejét,tudva azt,hogy ez meg ez x befektetett energiával jár,és a kis előrehaladások késztetnek arra,hogy felnézzek magamra is,nemhagyva,hogy a depresszív állapotot fenntartsam.Szóval,tényleg érdekelnek a válaszaid a fent említett kérdéseimre!
2011. aug. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim válasza:
Igen, menj prostihoz, ajánlom a rosszlanyok.hu-t, én is szoktam ott lányokat keresni
2011. aug. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 A kérdező kommentje:

utolsó előtti:

Egy szupermarketben dolgozok, és mellette egyetemre járok.

Nem, nem szoktam igazából érezni, nincs sok kedvem alapból az élethez, szóval ilyen gondok nem gyötörnek.

Eléggé izmos testalkatú vagyok, mivel úgy érzem a testépítés körülbelül az egyetlen ami valamicske értelmed az az életemnek, ha edzek csak akkor tudom kiverni a fejemből a sok szart amitől máskor nem tudok szabadulni. De a depresszió miatt műár ahhoz is egyre kevesebb kedvem van, inkább csak ülnék egész nap otthon és nem csinálnék semmit...

2011. aug. 3. 15:15
 19/44 anonim válasza:
Buktatós a dolog, mert lehet pl, hogy a prosti kinevet (előfordulhat ez is)mert sokat szerencsétlenkedsz, akkor meg még szarabb lesz neked, szerintem. Egyfelől egy próbát megér. Ha kapcsolatra nem vágysz és anyagilag bírod, akár heti 1-2 alkalommal elnézhetsz egy ilyen lányhoz, akár visszajáró vendég is lehetsz. De azt ne felejtsd el, hogy nem csak te jársz nála. Nagyon vigyázz, mert olyan nők is vannak (hajjaj) akik a pénzért válogatás nélkül lefekszenek bárkivel. Kotont vigyél és beszélgess is, főleg előtte. Sok sikert!! :)
2011. aug. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
inkább orvoshoz menj, ne prostihoz
2011. aug. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!