Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek menjek prostihoz...

Szerintetek menjek prostihoz vagy ne?

Figyelt kérdés

20 éves fiú vagyok, a korombeliek már rég aktív szexuális életet élnek de én még mindig szűz vagyok és barátnőm sincs.

Volt akivel majdnem össze tudtam jönni, de valamiért mégse engem választanak, nem tudom mikor lesz barátnőm, érdemes e várnom. Azt mondják nem vagyok csúnya de én aggódok hogy lehet hogy nem lesz soha senkim és így a szexet is csak úgy próbálhatom ki ha prostihoz megyek.


Ez nagyon elítélendő dolog? félek hogy megbánom majd, ha kiderülne nem sok jót fognak gondolni rólam.

Leginkább az zavarna hogy prosti és már többen átmentek rajta, még egy egy éjszakás is jó lenne de szórakozni se járok.


2011. márc. 1. 16:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Már hogy a 'zistenbe derülne ki?
2011. márc. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Meg fogod bánni, ha prostihoz mész.

Egyénként meg ne legyél már olyan szánalmas, hogy a szexuális életedet is másokkal hasonló módon akarod élni. MAjd ha lesz egy barátnőd akkor kölcsönösen fedezzétek fel egymást ne pedig bevett "normák" alapján szexeljetek.

2011. márc. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Gondolkozni is szabad néha, meg előrelátni.

Ha te eldöntötted, hogy úgyse lesz barátnőd, ergo prostihoz mész, akkor nem csak egyszer mész, hanem többször, mivel rákapsz majd a dologra. Annak mi értelme van, hogy egyszer elmész, megtudod milyen, aztán ha tetszik, már van pontosan mi után sóvárogni... törzsvendég leszel, és ha az akarsz lenni, legalább a saját fizudból tedd. Az meg 20 évesen nemtom van-e...

Ergo még mindig jobban jársz, ha nem tudod meg, milyen az, ami nincs, és vársz mondjuk évekig rá, aztán ha eljön, a lelki része is jön, mintha prostifüggő leszel.

Nemmellesleg nem túl férfias...

2011. márc. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
MAr h derulni ki es akkor is ba zd egy masik nem prosti csajon hanayn mennek at?:D:D az is szereti
2011. márc. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1.A Nők is ösztönlények, de másként!


A nő vágyik a törődésre és a gyengédségre, ugyanakkor arra is, hogy jól meg..szák(megpiszkálják alulról!).

Persze, kell nekik a gyengédség, de egy férfiatlan férfitól kirázza Őket a hideg.

Kell, hogy érezzék az erőt! Ha ez intelligenciával is párosul, azt kedvelik.

Természetesen kiszámíthatatlanok és mindenki másmilyen, de java részüknél igaz.

Ezért van az, hogy inkább egy \"kromanyoni\" mellett vannak, mint egy \"ripacs\" mellett!

Mert érzik benne az erőt és a biztonságot! Ez náluk ősi ösztön.

Nyilván azt választották régen is, aki a kölykeiket meg tudja védeni és kaját biztosít számukra!

Aki haza viszi a mamutot és nem kell megint bogarakat enni!?

Fontosak Nekik az érzelmek. Nem igazán tudják mit akarnak, még ha ezt mutatják is!

Így nekünk még nehezebb ezt kitalálni! Mi honnan tudjuk, ha Ők sem tudják?


És még egy fontos, sok helyen olvasható, de talán így teljesebb mondás..

A Nők nem szeretik a sírdogáló, nyüszítő kutyusokat!

A Nők nem szeretik az üvöltő majmokat!

A Nők azt szeretik, ha csendben lépked mellettük a Tigris!

És ez nagyon sok mindent elárul.

2011. márc. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó: nagyon szép szavakba foglaltad azt az ősidők óta ismert tényt hogy az összes nő síkhülye és hisztis. Gratulálok :)
2011. márc. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Üdv,sorstárs! Prostihoz ne menj! Figyelj,ahhoz hogy becsajozz,ki kell mozdulnod valamerre,mondjuk koncertre,ha nem szereted a diszkót,és azokat a lányokat sem nagyon csipázod,akik oda járnak. Most persze magamból indulok ki. :) Próbálkozz az utcán,könyvesboltban, plázában a lányok leszólításával,az a lényeg,hogy elszánt és magabiztos légy,vagy legalább is annak tűnj. Találj ki,és gyakorolj be pár dumát,és menni fog! Figyeld meg,a végén a csaj akar majd téged megbaszni! Van egy pár ilyen önfejlesztő könyvem is,ha kell,át tom passzolni.


F/20

2011. márc. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Jah,és előbb mindenképp békülj ki magaddal,másképp nem fog menni!
2011. márc. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!