Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek menjek prostihoz?

Szerintetek menjek prostihoz?

Figyelt kérdés
24 éves férfi vagyok, depressziós, szociális fóbiás, szűz. Ebből következik, hogy rendkívül nehezen teremtek kapcsolatot emberekkel. Régebben még ismerkedtem, mostanra a depresszió annyira felerősödött, hogy már szinte alig kommunikálok másokkal, maximum csak amennyit tényleg muszáj.Viszont mint minden férfi, én is vágyom a szexre, azonban "normális eljárással" nem valószínű, hogy valaha is tudok majd nőt szerezni, így tehát a prostizáson gondolkodom. Szerintetek?
2011. aug. 2. 21:11
1 2 3 4 5
 41/44 anonim válasza:
Ez teljesen rossz gondolat. A prosti nem megoldás csak a pénzedet húzza le + nem érzelemből lesz veled. Ne akard elásni magad!
2011. aug. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 A kérdező kommentje:
Viszont szűzen meghalni sem akarok, "normális" úton pedig nem tudok nőt szerezni, bár ezzel igazából meg is válaszoltam a kérdésem :)
2011. aug. 8. 03:37
 43/44 anonim válasza:

én nem mint pszichológus, hanem mint nő mondom ,hogy menjen.

nem a legszebb dolog ,persze, de vannak normális prostik. keress egyet és beszéld meg vele! nőből van az is! :) de ne költs rá túl sok pénzt és igényessel csináld , vagy olyannal ,aki "bele keveredett és kiakar mászni" . És ne bántsd ,ha megsért ! :)

2011. aug. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim válasza:
Mindenképpen menj el gyorsan egyhez ,de készülj fel ,hogy lehet nem fog állni a zászló az idegesség miatt,előtte dobj be egy viagrát, mert ha felsűlsz nem lesz kedved újra próbálkozni és csak még jobban visszavet... Aztán mehetsz többször is ,ha már rutinosnak érzed a dolgot nő az önbizalmad is és könnyebben becsajozol.
2011. aug. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!