Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek menjek prostihoz?

Szerintetek menjek prostihoz?

Figyelt kérdés
24 éves férfi vagyok, depressziós, szociális fóbiás, szűz. Ebből következik, hogy rendkívül nehezen teremtek kapcsolatot emberekkel. Régebben még ismerkedtem, mostanra a depresszió annyira felerősödött, hogy már szinte alig kommunikálok másokkal, maximum csak amennyit tényleg muszáj.Viszont mint minden férfi, én is vágyom a szexre, azonban "normális eljárással" nem valószínű, hogy valaha is tudok majd nőt szerezni, így tehát a prostizáson gondolkodom. Szerintetek?
2011. aug. 2. 21:11
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:

Mi sorstársak vagyunk,annyi különbséggel hogy én 33 vagyok..

Valójában szerintem te attól lennél kicsit boldogabb ha egy lány kezdeményezne nállad,és igy talán v mennyire visszanyernéd férfi voltodat,hogy mégsem vagy jelentéktelen senki..Ritka a barátnő feelinget nyújtó prosti,de ha kifognád akkor szerencséd volt..Itt senki válaszát ne vedd komolyan,legtöbbjük csak itélkezik feletted,én inkább azt szeretném ha boldog lennél,és megtalálnád a lelki békéd..

2011. aug. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
hát menjél, mást ugysem tudsz csinálni
2011. aug. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
de amugy minimum 2 alkalomra kuporgass össze pénzt, mert első az elég gáz lesz.
2011. aug. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, különösen 14:04-ét
2011. aug. 6. 14:28
 25/44 anonim ***** válasza:
Én egyet értek veled,ezzel én is igy vagyok csak ép 10-esel idősebb nálad.Egy ilyen szex megszünteti a hiányt és vannak nagyon szépek is köztük.
2011. aug. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
az élet utána is megy tovább.és azzal nem fogtok tudni sok mindent kezdeni. sőt ha lenne párotok, akkor max 2 év szerelem, utána meg a megszokás, mindennap vele kelsz-vele fekszel.
2011. aug. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim válasza:

Depressziós embert régebbi pszichológiai kezelésként harcmezőre ,vadászatra küldték, hogy legyőzhesse a kórt. Most párnák közé fektetik, gyógyszerekkel tömik, gyámolítják és ezzel is egyre inkább lejjebb és lejjebb esik.

Én nem okolom magát ,mert depressziós.Mivel azon kivűl férfi ,meg vannak az igényei.Mint, mindenkinek.

Az egy nagyon pozitív jel, hogy maga látja és elismeri, tudatában van a problémának.

Nagyon összetett dolog a depresszió, rengeteg dolog miatt jöhet ki az emberen. Magas szerint miért alakultak ki ilyesfajta lelki problémái? És mióta tartanak?

2011. aug. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:

14:04-es vagyok

Traumák, hosszas stressz, nyomasztó élmények is okozhatnak depressziót. Az egyén kimondatlan vágyai gyakran csak gyűlnek és gyűlnek, mert úgy érzi, senkinek sem tudja elmondani azokat. Az ő esetükben különösen fontos, hogy empatikus, megértő társra találjanak, aki nem hátrányként kezeli őket.

2011. aug. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim válasza:

14:04 tudom, pszichológusnak tanulok és prof mondta ,hogy itt segítsünk ,ahol tudunk és gyűjtsünk tapasztalatot. :)

De ennél sokkal mélyebb és összetettebb néha , meg ugye van olyan amely örökletes, Britney is abba botlott bele.

2011. aug. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:

én eltén végzett pszichologushoz járok, igaz csak 30 körüli lehet, de olyan alap baromságokkal jön néha, hogy a hajam kitépem. pl azt a feladatot adta, hogy "beszélgess lányokkal"


ezt kérte, mikor én ugy mentem oda hozzá, hogy egy lány ismerösöm sincs, mert az iskola teljesen nömentes, meg hasonlo dolgokkal mint a kérdezö. na hát szal ennyit tudnak a pszichologusok. csináltatott rorschach tesztet is, ami megintcsak humbuk.

2011. aug. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!