Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek menjek prostihoz?

Szerintetek menjek prostihoz?

Figyelt kérdés
19/F vagyok, és még mindig szűz. Próbálkoztam rengeteget lányoknál, de nem jött össze semmi. Miután mindenki elutasított az önbizalmam jelenleg közelebb áll a -1 hez, mint a 0-hoz. Tegnap elgondolkodtam, és mivel már túl sok energiát, időt, és pénzt pocsékoltam a "normális" lányokra, elkezdtem gondolkodni a prostizáson. Ott legalább a pénzemért tényleg azt kapnám, amit szeretnék. Szerintetek jó ötlet?
2011. aug. 15. 16:57
1 2 3 4 5 6 7
 31/68 anonim válasza:
Vigyázz mert függőséget okoz. MÁr kb. egy ház árát elvertem örömlányokra, és még most sem tudok leállni. Milliókról van szó cimbora... Ne kockáztass. Beszippant mint a játékgép meg az alkohol... Ne tedd... Még van visszaút!
2011. aug. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/68 anonim ***** válasza:
38%

Ezt a 23:09-es választ egy idiota írta:D....Ne is hallgass rá!


Barátnő vagy k.rva ugyanaz mindkettő...nő,akire pénzt kell költeni.Semmi különbség nincs a kettő között.

Barátnővel se érsz többet mint egy qrvával,mert összejössz vele az egyik héten,rakás pénzt költessz rá,aztán 2 hét vagy 2 hónap múlva közli hogy:"Bocs,de másba lettem szerelmes.Folytassuk barátként tovább".

Ennek sincs sok értelme.

Viszont a qrvának nem kell udvarolni,nem kell jópofizni,nem kell izgulni hogy bejössz-e neki,hanem nekiesel,kényeztetitek egymást 1 óráig,beszélgettek a végén,csengeted a lóvét és boldogan lelépsz.Kell ennél jobb?


Azt javaslom hogy nyugodtan menj csak k.rvázni.Egyrészt tapasztalatot szerzel a szexben egy profitól,másrészt jól érzed magad,harmadrészt ami a legfontosabb hogy növeli az önbizalmad(ami gondolom a sok kudarc után nincs a tetőponton).


21/F

2011. aug. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/68 A kérdező kommentje:
utolsó: Ez való igaz, saját bőrömön is tapasztaltam. Sokszor jártam úgy, hogy csak a pénzt költöttem a csajokra de eredménye nem volt. Ami meg szerintem még nagyon fontos, hogy olyan jó csajokat "normál módon" sehogy nem bírnék összeszedni, mint pl. amilyen prostikat láttam az egyik hírdető oldalon.
2011. aug. 21. 23:34
 34/68 anonim ***** válasza:

"..hogy olyan jó csajokat "normál módon" sehogy nem bírnék összeszedni, mint pl. amilyen prostikat.."


Azért mondom.Egyébként a Rosszlányok.hu-n hírdető 20-on éves csajok között igazi modell istennők vannak.Azok között érdemes keresgélni ha Pesti vagy.

2011. aug. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/68 Solarian ***** válasza:
40%
Minek süllyednél odáig?
2011. aug. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/68 anonim válasza:
17%
ereggy szerintem
2011. aug. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/68 anonim válasza:
76%

23:30-as válasz írójának: A válaszodból ítélve neked se volt még normális kapcsolatod.


Kíváncsi vagyok milyen önbizalmat ad egy fizetős csaj, akihez egy nap többen is mennek, és ki tudja hány embernek volt már meg, és lesz még, pusztán pénzért, az aktus után pedig undorral gondol vissza némely kuncsaftjára (prostihoz általában nem a jó testű férfiak járnak ugye), de muszáj csinálnia, mert jól fizet...

2011. aug. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/68 anonim ***** válasza:

szerintem is menj annak akinek mindig volt kapcsolata és szex is jutott neki bőven honnan tudná h milyen érzés ez? sehonnan

ráadásul nézd meg a mai csajokon (tisztelet a kivételnek) többen mennek át mint egy lépcsőházon

ne foglalkozz senkivel tedd ami jólesik

ne mond el senkinek

23f

2011. aug. 22. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/68 anonim ***** válasza:
56%

Már ott elcseszted egyébként, hogy pénzt költöttél a nőkre, ezzel lényegében beismered, hogy szolgalelkű vagy, egy ilyen férfivel, bármit is mondanak neked, nem b*szna egy nő. Olvass ilyen PUA cuccokat, azok állítólag szociálisan retardált, szájon át lélegző emberkékből csináltak alfahímeket.

Ha nagyon úgy érzed, hogy úgyse lesz nőd, és csak dugni akarsz, akkor mehetsz prostihoz. Vagy tehetsz úgy mint én, és elkezdesz barátkozni a gondolattal, hogy soha nem fogod elveszteni a szüzességedet. Sokkal olcsóbb megoldás.

2011. aug. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/68 anonim ***** válasza:

Pont ma délelött voltam egynél. Meg szombaton is :D

Szerintem menj te is, nem is értem miért nem voltál még. Nincs rá esetleg keret, vagy idő?

2011. aug. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!