Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek menjek prostihoz?

Szerintetek menjek prostihoz?

Figyelt kérdés
19/F vagyok, és még mindig szűz. Próbálkoztam rengeteget lányoknál, de nem jött össze semmi. Miután mindenki elutasított az önbizalmam jelenleg közelebb áll a -1 hez, mint a 0-hoz. Tegnap elgondolkodtam, és mivel már túl sok energiát, időt, és pénzt pocsékoltam a "normális" lányokra, elkezdtem gondolkodni a prostizáson. Ott legalább a pénzemért tényleg azt kapnám, amit szeretnék. Szerintetek jó ötlet?
2011. aug. 15. 16:57
1 2 3 4 5 6 7
 51/68 anonim ***** válasza:

Én csak arra gondoltam, nem úgy kell bele ugrani, hogy nja ott egy dögös csaj ugorjunk neki. Inkább forogni kéne női társaságban is, vagyis vegyesben ha úgy jobban tetszik :-)

Nem feltétlenül az kell hogy rögtön belezúgjon, csak hogy legyen mellette nő. Így értettem. Nem is tudna haverként viselkedni ha közben bele van zúgva. Te jó ég, ti tinifilmekből ugrottatok ki?

2011. aug. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/68 anonim ***** válasza:

Még anynit hozzá fűznék, hogy az egy dolog hogy valaki prostizik, valaki konkrétan erre izgul ezért nem hibáztathatom. Bár nekem mint nőnek nem imponálna ha egy hapsi prostihoz jár. Nincs közöm hozzá hogy előttem és utánam milyen nőkkel kavart, de benne mindig ott lenne, hogy a kapcsolatunk alatt is eljár ilyenekhez. És prostival megcsalni valakit sokkal nagyobb sértés, mintha "rendes" szeretőt tartasz. Konkrétan mindannak az értékét kérdőjelezed meg ha prostihoz mész, amit egy barátnő képvisel, a tisztelettől kezdve az odaadáson át, a tisztaságig. Legyen az egy egy éjszakás kaland vagy az utolsó nagy szerelem.

Nem vagyok prűd, a prostinak is meg lehet a saját haszna. De azt felejted el hogy a legtöbb lány kényszerből csinálja, nem tud kiugrani belőle. Ha megöregszik később egyszerűen kidobják, semmi nélkül vagy megölik.

Te ezt akarod támogatni? Lényegében ez rabszolgaság.

Nem tudom hollandiában mi a helyzet, de jobban el tudom képzelni, hogy ott rendesebben védik a prostikat, akik tényleg azért csinálják mert ezt akarják csinálni. Persze ember kereskedelem mindenhol van...

2011. aug. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/68 A kérdező kommentje:

02:38 - 21 éves, iszonyat jól nézett ki, amikor megláttam élőben olyasmi járt a fejemben, hogy ez nem is lehet igaz, ezt csak álmodom :D Igen jól megkapta, bár az első menet rövidke volt az én hibámból :D 12 ezer Ft-t fizettem 1 órára, biztos, hogy megyek még, nem is egyszer :)Nem kérdeztem miért nem buknak, ott, akkor abszolút nem érdekelt :D

utolsó: Én nem támogatok semmit, akinél én voltam (meg alapból akik szóba jöhettek volna), azoknak nincs futtatójuk, mivel lakáson dolgoznak, nem útszéliek. Azokhoz nekem se lenne sok kedvem, bár válság van szóval idővel lehet ott kötök ki :D

2011. aug. 23. 13:37
 54/68 anonim ***** válasza:

Háát lehet hogy máshogy hívják, de mondjuk az oldla ahol hirdet üzemeltetője is lehet a stricije... Meg azt mondd amit mondania kell.

Te ezt sosem tudhatod...

Prostik terén bizony balkánhoz vagy kelet európához tartozunk

2011. aug. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/68 anonim ***** válasza:
Menjel. Szerintem nagyon jo otlet! Ha a lanyok visszautasitottak akkor hajra..egyszer elsz! :)
2011. aug. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/68 anonim válasza:
65%
Tedd meg, az + másik, hiába vartyogtak itt feljebb a békakirálynők, nem tartozol kötelező beszámolóbval addigi életedről, ha később találsz 1 normálisabb lányt. Neghogy már a nyúl vigye a puskát ribikéim! Miattatok van ebben a helyzetben a kérdező am is.
2011. szept. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/68 anonim ***** válasza:
32%
Nem arról van szó, hogy be kell számolni a kapcsolatban az előéletedről. Ilyen balf@sz negatív hozzáállással úgyse lesz csajod, akinek elregélheted. Spórolj csak a prostikra.
2011. szept. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/68 anonim válasza:
62%
Aki nőn a fél város végigment, az se számol be róla jövendőbelijének. Ez nem negatív hozzáállás, hanm nagyon is reális. Csak éppen nem elcseszett feminista.
2011. szept. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/68 anonim ***** válasza:
51%
Negatív hozzáálláson azokat a kommenteket értettem, amiket a kérdező ír. Nyomorog össze-vissza, hogy nem tud csajozni, de a pénzzel próbálja őket megfogni, a lányokat azzal méri, mennyit költött rájuk. Ha úgy indul neki az ismerkedésnek, hogy meghívom egy csomó helyre, hátha dugni fog velem, a lányok úgyis leveszik a szitut. És akkor csakazértis lehúzzák és dobják.
2011. szept. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/68 A kérdező kommentje:
utolsó: Súlyos szövegértési zavarral küzdesz, na fuss neki még egyszer! :)
2011. szept. 12. 22:00
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!