Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek menjek prostihoz?

Szerintetek menjek prostihoz?

Figyelt kérdés
19/F vagyok, és még mindig szűz. Próbálkoztam rengeteget lányoknál, de nem jött össze semmi. Miután mindenki elutasított az önbizalmam jelenleg közelebb áll a -1 hez, mint a 0-hoz. Tegnap elgondolkodtam, és mivel már túl sok energiát, időt, és pénzt pocsékoltam a "normális" lányokra, elkezdtem gondolkodni a prostizáson. Ott legalább a pénzemért tényleg azt kapnám, amit szeretnék. Szerintetek jó ötlet?
2011. aug. 15. 16:57
1 2 3 4 5 6 7
 11/68 anonim ***** válasza:

Jelenleg én is ezen gondolkozom kedves kérdező. Szintén szűz vagyok, szívesen dumálnék veled erről.


21/f

2011. aug. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/68 anonim ***** válasza:
Ezért kell eltitkolni
2011. aug. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/68 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

17:04 - Igazából, hogy mit gondol a "legtöbb lány" már nem nagyon érdekel (számtalanszor megaláztak csak azért mert próbálkozni mertem náluk, ha meghívtam valamire, elfogadta az italt aztán 5 perecre rá "mennie kelett" stb). Meg aztán, nem lesz a homlokomra írva, szóval ha netán valami csoda folytán össze is jönnék valakivel nem tudná meg, hogy mit csináltam ő előtte :)

2011. aug. 15. 17:07
 14/68 anonim ***** válasza:
38%
Neked komolyan csak az számít hogy dughass? Akkor nem is csoda hogy senkit nem érdekelsz, értéktelen ember vagy. A legrondábbak is tudnak nőt találni ha van bennük valami. Egy értelmes pasinak eszébe sem jutna k*rvázni. Te dolgod persze, engem nem érdekel ki kivel dug, de azért gondolkodj el egy kicsit, mert az hogy tízezreket kiadsz egy gyors dugásért nem old meg semmit. Na meg akkor már a könnyen kapható részeg diszkós csajok is jobban megérik. Vegyél nekik valami erőset és viheted is.
2011. aug. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/68 anonim ***** válasza:
0%
ERKÖLCS!
2011. aug. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/68 anonim válasza:
Szerintem menj. Én is ezen gondolkozok, de nincsenek meg az anyagiak.
2011. aug. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/68 anonim ***** válasza:
57%
Menj nyugodtan, csak vigyázz, mert függőséget okoz. Tudom.
2011. aug. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/68 A kérdező kommentje:
17:08 - Dehogynem, sokáig én is olyan voltam, aki inkább a belsőt nézi a lányoknál, ezzel azonban semmit nem lehet elérni, szóval hagytam az egészet a fenébe, és igen, most már csak kb az érdekel, hogy d*ghassak. Lehet, hogy k*rvákra 10 ezreket költenék így, azonban eddig a semmire költöttem a 10 ezreket :)Diszkós r*biktől pedig sokkal könnyebben lehet elkapni valami fertőzést, mint a netes prostiktól.
2011. aug. 15. 17:12
 19/68 anonim ***** válasza:

egy ismeretlen lányt meghívsz vmire? megpróbálod megvásárolni a figyelmét??

a PUA kódexek ezt tiltják...

2011. aug. 16. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/68 anonim ***** válasza:

Talán nem diszkós ribikkel kéne próbálkoznod. Azt mondtad, rendes lányok, akkor miért nemibeteg particicákat hozol fel példának? Ismerkedj kultúrhelyeken. És esetleg tarts önvizsgálatot, hogy a lányokban mi kelt ellenszenvet.

Az meg olcsóbb, ha kivered.

2011. aug. 16. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!