Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek menjek prostihoz?

Szerintetek menjek prostihoz?

Figyelt kérdés
19/F vagyok, és még mindig szűz. Próbálkoztam rengeteget lányoknál, de nem jött össze semmi. Miután mindenki elutasított az önbizalmam jelenleg közelebb áll a -1 hez, mint a 0-hoz. Tegnap elgondolkodtam, és mivel már túl sok energiát, időt, és pénzt pocsékoltam a "normális" lányokra, elkezdtem gondolkodni a prostizáson. Ott legalább a pénzemért tényleg azt kapnám, amit szeretnék. Szerintetek jó ötlet?
2011. aug. 15. 16:57
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 anonim ***** válasza:
67%

Szia..

Menj nyugodtan, aztán mondj le arról, hogy valaha is barátnőd lesz.


Forever alone.

2011. aug. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/68 anonim válasza:

hát aki ahhoz folyamodik h prostihoz menjen eléggé ellehet keseredve de a fentiekből írva nem csodálom :S

Viszont ahogy előző is írta, akkor mondj le arról, hogy valaha is normális párkapcsolatod lesz, mert az már nem normális ha hazudnál annak akit szeretsz. Utsaított már vissza rengeteg fiú (okké én nem öltem beléjük pénzt) de így átérzem mit érzel de ha fiú lennék se mennék prostihoz .. az meg h a mai lányokon rengeteg srác megy át valóigaz azokon akik jelenleg 12-13-14 évesek de ott se mindegyiken szal ink próbálkozz a lányokkal beszélgetni udvarolni nekik ne egyszerre pénzt költeni, ha valaki szeret akkor az is elég neki ha vele vagy. ha meg nem meg se érdemel..


16/L

2011. aug. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/68 anonim ***** válasza:
Amúgy milyen érdekes hogy ilyen sok válasz érkezik erre a kérdésre...látszik hogy foglalkoztatja az embereket ez a téma:)
2011. aug. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/68 anonim ***** válasza:

Előszúr azon gondolkodnék el, hogy mi az amit nem kedvelnek benned!

Túl görcsös vagy. elvárásaid vannak. Mi van ha először csak haverkodsz a lánnyal? Lesznek lány haverjaid akikkel aztán később bármi megtörténhet. És több barátod is lesz. Senki nem szereti ha letámadják, (kivételek mindig vannak).

Ha először, megismer látja milyen vagy amikor laza vagy és nem görcsölsz hogy jajj mi lesz sokkal nagyobb eséllyel fogsz neki tetszeni.


Én randiztam egy sráccal egyszer, akivel egyszerűen nem lehetett beszélgetni, tényleg kíváncsi voltam rá de ő annyira képtelen volt egy értelmes témánál megmaradni, még annál sem amit ő hozott fel, hogy rosszul éreztem magamat, csapongott az idióta felszínes szarságok között. Végig komor képet vágott, pedig én próbáltam mosolyra bírni. Aztán annyira nyomasztott hogy leráztam, később folyamatosan hívogatott és úgy beszélt mintha az első találkozás és az első randi közötti egy hét alatt jártunk volna. amikor megmondtam hogy hagyjon békén még neki állt feljebb, meg akartam mondani neki próbáltam korrekt lenni. Amikor hisztizni kezdett a telefonban leraktam.

Esetleg van benne valami ami rád is igaz?

változtass rajta. Egyébként nem lett volna rossz képű, ha nem is álmaim hercege volt.

2011. aug. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/68 A kérdező kommentje:
utolsó: Nem, nem vagyok ilyen :D Próbálkoztam amúgy már mindenféle taktikával (barátkozós, rögtön lényegre törős, tettem a bunkót is párszor, a jófiút is, a kettő közöttit is) és semmi nem jön össze. De igazából mindegy már, elmentem egy lányhoz, és valami isteni volt :D Úgy nézett ki mint egy istennő, és úgy is viselkedett :) Szóval a kérdés már értelmét vesztette.
2011. aug. 22. 21:46
 46/68 anonim ***** válasza:
72%
Én nem értem, hogy az emberek miért lelkiznek ezen annyira. Nincs abba semmi, ha az ember így akar szexhez jutni. Menj el nyugodtan, mert később bánni fogod, hogy nem szexeltél és majd azt veszed észre, hogy mennyire elszaladt az idő. Tulajdonképpen meg minden nő k*rva, csak az egyik felvállalja, a másik meg játssza a fejét. Szóval hajrá.
2011. aug. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/68 A kérdező kommentje:
utolsó: Már megvolt :p Az egyetlen amit bánok, hogy nem mentem előbb :D
2011. aug. 22. 23:00
 48/68 anonim válasza:

Érdeklődhetek, hogy melyik oldalon találtad a leányzót, meg hány éves volt ? Értelmes volt ? Na meg hogy mennyivel lettél szegényebb ? Éreződött, hogy ez neked az első alkalom ? Azért remélem jól megadtad neki, ami jár ? :DD És most hogy érzed magad ? Változott vmi benne ? Lenyugodtál kicsit ? Mit gondolsz, fogsz még járni prostikhoz ?

Jah és nem kérdezted meg esetleg tőle, hogy mi lehet veled a gond őszerinte, miért nem buknak rád a csajok ?

Nah, bocsi a sok kérdésért, csak kíváncsi vagyok ?

2011. aug. 23. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/68 anonim ***** válasza:
Szerintem túl hamar feladtad... 19év az még nem sokminden, én pl 25 leszek lassan 0 sikerrel a nőknél, de eszem ágában sincs még ilyet tenni. Megfordult már a fejemben persze de az csak pillanatnyi "kesergés" volt. A férfi meg azért férfi h ne keseregjen szal azóta is elvagyok. :) aki azt írta h barátozz, na sztem nem tudja miről beszél. Én már 5. rohadtnagy csalódásomon vagyok túl... Mert sokkal nagyobbat lehet csalódni úgy ha 6-8 hónap után közlöd vele h totál belezúgtál mintha az elején megmondaná h ne is reménykedj. Az meg h később nem fog tetszeni a bnődnek h hogy vesztetted el, megint rossz kifogás. A sok "normális" csaj egyetemista meg stb.. pont közülük kerül ki a sok neten hirdetős k, a bulizásról meg össze vissza részegen kufircolásról nem is beszélve. Nyugi vszinű a bnődnek már több "sara" lesz mint neked. Ha emiatt nem kellessz neki akkor álszent dög :).
2011. aug. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/68 anonim ***** válasza:

ma 08:39

Először is, jó ilyet olvasni, hogy nem minden férfi megy prostihoz a csalódások után, még ha a többivel nem is értek egyet :) Én vagyok az egyik, aki azt írta, elássa magát a normálisok körében. Csak magamból indultam ki. Egyetlen férfival feküdtem le, párkapcsolatban, tehát nem ment át rajtam a fél egyetem, és nálam a prostizás kizáró tényező, mert elítélem. Semmiféle ilyen "sárral" nem rendelkezem, mint amit írsz :) Nem várom el, hogy a fiúnak se legyen párkapcsolaton kívüli szexuális élménye, de a k*rvázás túlzás. És nem féltékenységből mondom, mert vagyok olyan jó nő, mint egy hirdetős, de aki ilyenre adja a fejét, az nem tartozik a "normális lány" táborába. Te meg ne add fel!

2011. aug. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!