Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek menjek prostihoz?

Szerintetek menjek prostihoz?

Figyelt kérdés
19/F vagyok, és még mindig szűz. Próbálkoztam rengeteget lányoknál, de nem jött össze semmi. Miután mindenki elutasított az önbizalmam jelenleg közelebb áll a -1 hez, mint a 0-hoz. Tegnap elgondolkodtam, és mivel már túl sok energiát, időt, és pénzt pocsékoltam a "normális" lányokra, elkezdtem gondolkodni a prostizáson. Ott legalább a pénzemért tényleg azt kapnám, amit szeretnék. Szerintetek jó ötlet?
2011. aug. 15. 16:57
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 A kérdező kommentje:
Igen, meghívtam pár ismeretlen lányt is , de a legtöbb pénzem a randizásokkal ment el. Amennyi pénzt nőkre költöttem eredmény nélkül eddig, már sok minőségi prostit is vehettem volna :)
2011. aug. 16. 02:26
 22/68 anonim ***** válasza:
Látod, itt baszod el, hogy a pénzeddel akarsz lányokat felszedni. Egy normális csaj már csak kib*szásból is meghívatja magát és pofára ejt, ha a pénzeddel villogva akarsz csajozni. Ne csak ész nélkül hivogasd meg a lányokat mindenre. Így jó, hogy csak a pénztársádat nézik. A marhanagy negatív hozzáállásod pedig mindent okoz, csak nem erotikus kisugárzást. Istenem! :S
2011. aug. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/68 anonim ***** válasza:

Menjél:D

Kit érdekel hogy nem egy barátnő lesz az első, ha szereti akkor nem von le semmit az értékéből az hogy korábban pusztán élvezetből kipróbálta egy prostival.Megtudod milyen legalább, mások meg úgysem tudják meg, ha meg felmerülne hogy ki volt az első akkor azt mondod hogy egy egy-éjszakás azt cső.

2011. aug. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/68 anonim ***** válasza:
menjé
2011. aug. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/68 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam, elmentem prostihoz, nem bántam meg. Direkt olyat kerestem aki szüzeket is fogad(tele van velük a net, de, ha gondolod adok egy tippet privin), elmondtam neki mi a helyzet és semmi probléma nem volt, jól éreztem magam. Amennyiben te is így döntesz olyat keres aki vállal szüzet és az sem hátrány, ha még beszélgetni is lehet vele. A mai napig nem bánom!!!
2011. aug. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/68 anonim válasza:

Tegyük fel, hogy elmész.


Utána másnap belenézel a tükörbe. Mit látsz? Valakit aki csak egy prostinak kellett pénzért?


Esetleg később tegyük fel, hogy lesz egy normális barátnőd. Ha megkérdi, büszke leszel majd rá hogy már prostinál jártál, sőt egy prosti vette el a szüzességed?

2011. aug. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/68 A kérdező kommentje:
Hát ha egyszer senkinek nem kellek, akkor mégis mit kellene tennem? ha meg esetleg valami csoda folytán lenne barátnőm a későbbiekben, nem mondanám el neki.
2011. aug. 21. 23:19
 28/68 anonim válasza:
Lehet hosszú távon drágább, de vele többet tudod csinálni! VEGYÉL EGY KUTYÁT!
2011. aug. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/68 A kérdező kommentje:
Nem vonzódom a kutyákhoz, de azért köszi
2011. aug. 21. 23:21
 30/68 anonim ***** válasza:
Menj "minőségi prostikhoz"
2011. aug. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!