A szüleimet nem érdekelte, hogy nincs csajom, de hogy nincs munkám, azért bezzeg birnak hőbörögni?
Mert, amikor 1 évig jártam le "ismerkedni" pesten mire lett barátnőm, akkor nem érdekelte őket a sikertelenségem viszont most, hogy fél éve nem tudok elhelyezkedni nagyon keresett végzettséggel, azon mélységesen fel vannak háborodva.
Olyanokat mondanak, hogy nem értik, hogy az én végzettségemmel, hogy nem lehet találni állást.
Bezzeg azt sosem mondták, hogy fiam nem nézel ki olyan rosszul, mégis hogyhogy nincs senkid?
Komolyan nem veszik észre a korrelációt?
Te azt hol olvastad, hogy ahhoz, hogy nőd legyen, munka is kell? O.o istenem, szövegértés -1es... -_- azt mondják, hogy előbb ezt oldd meg, hogy legyen munkád, egyetem után ne anyádék nyakán élj, és utána sokkal szabadabban nőzhetsz is.
mellesleg, én is jobban kiakadnék azon, ha a gyerekem nem találna munkát, mintha nőhöz nem jutna. már nem azért, de a szüleid sem dolgoznak/élnek a végtelenségig, és szeretnék, hogy végre a saját lábadra állj, önállósulj, stb., szóval hogy megkezd a magad életét. és ehhez feltétlenül szükséges a munka. az egy dolog, hogy nem találni könnyen, meg nem jön az csak úgy, csettintésre, és oké, hogy próbálkozol, de a munkaügyeidhez azért a szüleidnek is jelentősen több köze van, mint a nőügyeidhez. elvégre amíg nincs munkád, addig ők fizetnek neked mindent.
és nem, nincs itt korreláció, sőt, még csak látszatkorreláció sem. legfeljebb úgy, hogy ha munkád van, önbizalmad is több, és akkor talán könnyebben szerzel nőt, de a szüleid két eltérő reakciója között semmiféle összefüggés nincs. fontosabb a munka 24 évesen, mint a nő, és mondom ezt lány létemre.
a korreláció az ott van, hogy anyámék azt hiszik, hogy a végzettségre adnak munkát. A nő meg csak majd ugy lesz magától.
Nem veszik észre, hogy a személyiségem miatt mindkét területen futva menekülnek tölem.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!