Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek miért baj ha...

Szerintetek miért baj ha valaki emos? Mások miért nézik le az emosokat?

Figyelt kérdés

Én emo vagyok, és nem értem az összes többi embert akik csak fikázni tudják ezt a stílust... miért kell azokat elítélni, akik máshogy öltözködnek vagy máshogy néznek ki? kíváncsi lennék h mi ez a sok előítélet. válaszokat lécci!


16/L


2010. máj. 11. 19:23
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 anonim ***** válasza:
Az a baj velük,hogy a nők nem nőiesek és a férfiak nem férfiasak.Cáfoljon meg valaki,hogy a feszülős rózsaszin nadrág,a hosszú fekete haj rózsaszin csikokkal nem férfias! pedig elvileg tinédzser korban kellene ezeknek a dolgoknak kicsit alakulni,beérni. Ez meg nevetséges.És mindegyik azt hiszi magáról mennyire egyedi,közben meg detto ugyanúgy néz ki mindegyik:) Nem a külsőségektől lesz valaki egyedi, amig valaki azt gondolja hogy attól,akkor gyerekes. Nincs ezzel semmi baj,csak nem kell hőzöngeni ha 16 évesen gyerekként is kezelnék,ha úgy is viselkedsz.
2010. máj. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/64 anonim ***** válasza:
utolsó...teljesen igazad van...
2010. máj. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 anonim válasza:

Mondjuk én azt nem értem ezzel kapcsolatban, h miért nem lehet őket békén hagyni? Nem vagyok Emo és nem tervezném h bármelyik ágához is tartozzak, egyszerűen csak én vagyok én.. Semmi egyedi. mégis ez tesz különlegessé. Ha nekik ez tetszik hagy csinálják. De miért kell őket elítélni? Ne ítélj egy könyvet a borítójáról.. Lehet h valaki itt "fúj de utálom őket" mégis nem tudhatja h véletlenül nem egy Emo-ban találna barátra/szerelemre..

Ha egy ember nem Emo akkor foglalkozzon a saját stílusával.. és ne legyen rasszista, mert azok akik kitagadják az másikat azért mert egy kicsit más azok a rasszisták. Kevés ember van aki így látja a dolgokat mint én.. Nekem az a véleményem h ha valaki nem Emo akkor hagyja őket békén. Hiszen ők is emberek.. Egy embert nem ítélhetnek el csak azért mert pl. szereti a feketét, más a frizurája, másokkal barátkozik, más a testalkata, a bőrszíne.. Ilyenkor a helyükbe kéne képzelni magunkat h milyen lehet nekik mindennap azt hallgatni h fújj Emoo-k meg ilyeneket. Higgyétek el szarul esne.. Engem is csúfoltak és voltak olyan éveim h csak feketében jártam... Teljesen depi voltam és nem törődtem semmivel, de beláttam h ez nem segít.. De azért az Emo haj tetszik ;D

2010. aug. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 anonim válasza:

INKÁBB vagyok EMO , mint sem olyan szánalmas, beszűkült látókörű idióta droid legyek, mint ti! :)


Nekem is bajom van, a sok egyformán kinéző helye gyerekkel, de érdekes mód, magasról le.arom őket.

Akik csak támadják az emokat, rockereket, gothokat és egyéb stílusba, szubkultúrába tartozókat, azok meg mind hülyék. Ennyi a véleményem.


18/L

2017. jan. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!