Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek miért baj ha...

Szerintetek miért baj ha valaki emos? Mások miért nézik le az emosokat?

Figyelt kérdés

Én emo vagyok, és nem értem az összes többi embert akik csak fikázni tudják ezt a stílust... miért kell azokat elítélni, akik máshogy öltözködnek vagy máshogy néznek ki? kíváncsi lennék h mi ez a sok előítélet. válaszokat lécci!


16/L


2010. máj. 11. 19:23
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 A kérdező kommentje:
nem ismertek engem se meg a bajaimat se de én csak egy kérdést tettem fel mert kíváncsi voltam h miért ítél el minket mindenki. azért akarlak titeket meggyőzni, mert nekem sok ilyen barátom van akiknek ismerem az érzéseit, és tudom h miért emosok. kiváncsi voltam valamire. miért bűn ez? nem ezért van ez az oldal észlények? -.-""""
2010. máj. 11. 20:16
 32/64 A kérdező kommentje:
én sem vagyok tökéletes, és igen, gáz szerintem de csak nekem nem tetszik. mindenki úgy öltözködik, ahogy akar, én nem szólok bele
2010. máj. 11. 20:18
 33/64 anonim ***** válasza:
27%
Kíváncsi voltál...hát a válaszokat megkaptad...szerintem érd be ennyivel. Magyarul nem mindenkinek jön be ez az "életstílus" vagy bánom is én mi...akinek meg bejön...na barátkozz azzal.
2010. máj. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 anonim ***** válasza:
mi sem mondtuk hogy ne öltözz úgy csak annyit hogy gáz" lassan kezdesz magad ellen lenni...
2010. máj. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 anonim ***** válasza:
lefogadom te is olyan vagy mint az itteni emosok...tűsarkúban,műkörömmel járok minden nap.Ezek meg papolnak hogy nem a ruha teszi az embert...na mondanom sem kell kik rib@ncoznak le először....
2010. máj. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 A kérdező kommentje:
nekem nem csak emos barátaim vannak vagy olyanok akik kedvelik ezt a stílust, de az a lényeg hogy elfogadnak, nem úgy, mint egyesek...szánalmas... -.-"
2010. máj. 11. 20:19
 37/64 anonim ***** válasza:
mi vagyunk a szánalmasak? most EZ KOMOLY? jézusom ... hallod, fájhat a hülyeség?..
2010. máj. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 anonim ***** válasza:
na hát ha szánalmas akkor mi van...menj a barátaidhoz aztán ríííddd el a haaatalmaas nagy bánataidat....Kergesd csak bele magad a depresszióba mert az ooolyan jó dolog...Elvesztegetni a legszebb éveid ilyen fantasztikusan sz@r életstílussal....
2010. máj. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 anonim ***** válasza:
27%
elfogadnak így??Drága szívem ....ha nekem egy BARÁTOM akkora nagy bajokkal küzd nem elfogadom hanem megpróbálok segíteni hogy kilábaljon belőle...Kicsit felrázom és visszazökkentem a hétköznapi életbe...MErt egy barát ezt teszi.Neked is csak egy maflás kéne aztán rögtön észrevennéd milyen szép az élet.
2010. máj. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 anonim ***** válasza:
Remélem így négy oldal után megkaptad a kérdésedre a választ..
2010. máj. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!