Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek miért baj ha...

Szerintetek miért baj ha valaki emos? Mások miért nézik le az emosokat?

Figyelt kérdés

Én emo vagyok, és nem értem az összes többi embert akik csak fikázni tudják ezt a stílust... miért kell azokat elítélni, akik máshogy öltözködnek vagy máshogy néznek ki? kíváncsi lennék h mi ez a sok előítélet. válaszokat lécci!


16/L


2010. máj. 11. 19:23
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 anonim ***** válasza:
63%

hogy miért nem szeretem őket? sorolom

1."h"(hogy)

2.lécci(légyszíves)

3.téll(tényleg)

4.tuggyátok(tudjátok)

5.Az hogy minden emo oldalon az van írva "emo szabályok" és úgy kezdik : olyan hogy emos nincs csak olyan hogy "emo" ahoz képest mint te "igazi" emo" egyből azzal kezdted "emos"


körülbelül ennyi, csak hogy TUGGGYAD

2010. máj. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/64 anonim ***** válasza:
100%
Azért,amiért te cikinek érzed a szandált zoknival.Érted?Neked az nem tettszik és érzed gáznak(nekem meg pont bejön)én meg az emosokat tartom cikinek.Más az ízlése minden embernek.
2010. máj. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/64 anonim ***** válasza:
82%
másnak is vannak problémái...sőt szerintem ha mindenki emós lenne M.o-on akinek problémája van ...hát a 15 és 50 év közöttiek 90 százaléka az lenne.Egyszerűen divat lett.De a dfepis kis fiataloknak nem emo kéne hanem pár színes ruha,szájfény pár óra napsütés és nem lenne olyan kilátástalan a helyzet.
2010. máj. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/64 anonim ***** válasza:

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:36


Tökéletesen igazad van.

2010. máj. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/64 A kérdező kommentje:

19:36-os, valaki attól lesz emo, hogyha valami hirtelen nagy változás (családi probléma, szülők válása, betegség) történik az életében, amit egyszerre nem tud feldolgozni. Vannak divatmajmok akik csak a divat kedvéért öltöznek emo-ként, de vannak akiknek komoly érzéseik/érzelmeik vannak a stílussal kapcsolatban.

az emo, az sok mindent jelenthet. amugy meg mindenkinek mást jelent. de lényegében az emo az egy életérzés, ami kifejezheti ez adott ember életérzését, adott esetben bánatát, fájdalmát. ha a stilusra kérdezed, akkor az is érzelmeket fejez ki(fekete ruhákból, esetleg színes kiegészítőkből és tornacipőből/deszkás cipőből áll.). nem feltétlenül jó emo-nak lenni mások szerint de aki az mint pl én is, az részben azért is emo, mert ez a stílus egy támpontot jelent az életben, egy kis közösséget, akik megértik egymást. akiket az utcán látni, azok nagy része csaj pózer, divatmajom v iesmi, de igazi emos sztem kevés van. de ez attól is függ h ki tartja magát annak vagy miért.

2010. máj. 11. 19:47
 16/64 anonim ***** válasza:
te nem vagy divat majom? emoskám, csak azért írtam" h tugyad ha nem lennél divat majom akk nem irkálnál ilyen kérdéseket h mért cink az ha vki emossh, mert akinek valami családi problémája van az k'urvára lexarjah h mit gondolnak mások" ÉS itt derül ki hogy mekkroa divatmajom vagy ha nem lennél az NEM ÉRDEKELNE mások véleménye ,SZÁNALOM
2010. máj. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/64 anonim ***** válasza:
100%
nem csoda ha az emosok nagy része öngyi lesz.csak még jobban belekergeti magát a sok barom a fájdalomba.Ennyi erővel amíg sírdogál meg sipákol már rég találhatott volna megoldást az eget verő bajára és levehetné a fekete ruhát ls felvehetne valami nőiesebbet amibe nyáron nem izzad bele mint a ló.
2010. máj. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/64 A kérdező kommentje:

bocs de nem vok divatmajom és én pl kib@szottul leszarom h mit gondolnak mások. csak azért irtam ki a kérdést, mert láttam hasonló kérdéseket, ahol vki normálisan kérdezett és mindenki leugatta. és nem értettem h miért kell vkit a stílusa miatt megkülönböztetni

és mégegyszer mondom, nem vagyok divatmajom!!! csak ha vki az mongya egy emosnak, h menny csak, dögölj meg és vágd fel az ereidet, az nem ember... sztem az a szánalom ha vki csak a saját szemszögéből nézi a dolgot és nem törődik a másik véleményével....már bocsi.

2010. máj. 11. 19:58
 19/64 anonim ***** válasza:

undorítóóóóóóóóóóóóóóóóó


[link]



[link]



[link]


[link]



[link]



[link]

2010. máj. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/64 anonim ***** válasza:
most akkor szánalom ha valaki csak a saját szemszögéből nézi a dolgokat vagy te is lesz@rsz mindent...Gondolkodj már mielőtt dühkitörésed lesz aztán a végén depi leszek ,öngyi leszek.A sok hülyeség helyett tanulj már meg helyesen írni,meg döntsd el végre foglalkozol mással vagy nem.
2010. máj. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!