Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek miért baj ha...

Szerintetek miért baj ha valaki emos? Mások miért nézik le az emosokat?

Figyelt kérdés

Én emo vagyok, és nem értem az összes többi embert akik csak fikázni tudják ezt a stílust... miért kell azokat elítélni, akik máshogy öltözködnek vagy máshogy néznek ki? kíváncsi lennék h mi ez a sok előítélet. válaszokat lécci!


16/L


2010. máj. 11. 19:23
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:
70%

1.Emő=innen onnan összelopkodott jelképek, ideológiák, filozófiák összehordva és ráfogva, hogy milyen egyedi.

2.Lány hiába néz ki jó emó létére, buta mint a föld, nincs stílusa és hülyeségekkel szarja el az idejét.


Legyél inkább grufti, azok jól néznek ki és eredeti, a gondolkodásmód feltűnően hasonló...

2010. máj. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 anonim válasza:
81%

Támogatom a gruftis dolgot...... Inkább grufti mint emo..... Bazzeg ez de felkapott kérdés lett xD



Na mind1 Metál az ész!

2010. máj. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 anonim ***** válasza:
48%
vasat a tarkódba nyomorult emo...lehet lepontozni wááhhhh.
2010. máj. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 anonim ***** válasza:
2010. máj. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 anonim ***** válasza:
2010. máj. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 anonim ***** válasza:
mosthogy mondod ezeknek aztán rohadt sok gondja lehet http://www.youtube.com/watch?v=ACzQVnb-huI&NR=1
2010. máj. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 A kérdező kommentje:

na ez kész xD h lehet h mindenki csak rátesz egy lapáttal és kiforgatja a szavaimat... na ez az ami szánalom...az ilyeneket mint ti kirakatban kéne mutogatni

am meg nem vok tűsarkus plázacica -.-" bocsi

furcsa hogy minden ember csak b@szogatni tudja azt aki különc, vagy más az életszemlélete... ennyi kishitlert még életemben nem láttam...

de kis édes itt valaki de kis hitlerutánzat...mehetnél a koncentrációs táborba b@zdmeg...

2010. máj. 11. 20:43
 48/64 anonim ***** válasza:
2010. máj. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 anonim ***** válasza:
te úristen...tudod te mit jelent rasszistának lenni.Jobb lenne ha meg se szólalnál mert kezdesz baromira beégni..
2010. máj. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 anonim ***** válasza:
100%
Néha csodálkozom hogy egy ember hogy lehet egyedül,segítség nélkül, saját erejéből ennyire egyszerű és sötét...sajnálom hogy embernek születtem az állatok sokkal jobban megérdemelnék hogy a föld csak az övék legyen ez a sok csi'cska..undorító.. sok divat majom meg perverz állatkinzó, öntelt.és stb... mindíg tudtok meglepetést okozni(tisztelet a kivételnek)
2010. máj. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!