Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek miért baj ha...

Szerintetek miért baj ha valaki emos? Mások miért nézik le az emosokat?

Figyelt kérdés

Én emo vagyok, és nem értem az összes többi embert akik csak fikázni tudják ezt a stílust... miért kell azokat elítélni, akik máshogy öltözködnek vagy máshogy néznek ki? kíváncsi lennék h mi ez a sok előítélet. válaszokat lécci!


16/L


2010. máj. 11. 19:23
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:
0%

Mert azt hiszik,hogy depisek,sírnak a sarokba és az erüket vágják...ez csak agy "anti" emo álltal kitalált tévhit,akinek nem tetszett ez az egész,szétkürtölte...és mindenkiben ez maradt hogy depisek stb.


Nekem semmi bajom velük,én is az vagyok...Tudom,hogy lenéznek de nem érdekel! :D Saját véleményük :)


Te is sz*rd le mit mondanak a köcsögök,egyszerűen enegdd el a füled mellett...azthiszik a páwák jobbak :DDD

2010. máj. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 anonim ***** válasza:
0%
szóval akkor utolsó te divat emo vagy ha nem vagy mélabú???mert már kezdem elveszteni a fonalat ki az meg ki nemXD
2010. máj. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 anonim ***** válasza:
0%

utolsó:

nem,nem vagyok divat emó.

Az emók NEM vágják az erüket stb...azt pont hogy a divatemók,másnéven "pózerek" csinálják. :)

2010. máj. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 anonim ***** válasza:
37%
:D:D "Te is sz*rd le mit mondanak a köcsögök" oké, oké, ezt már értjük,hogy alapelmélet a "mindent le kő sz@rni", nade akkor minek érdeklődtök itt a "köcsögök" véleménye után???:D:D:D
2010. máj. 12. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 anonim ***** válasza:
27%
Utolsó vagyok. Mondjuk fogjatok egy könyvet és valami önismeret fejlesztő vagy történelmi (azt a rasszista miatt) művet....szerintem jót tenne :)
2010. máj. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 anonim ***** válasza:
49%
Az elsőnek üzenem, hogy én nem gondolom, hogy divatból öltöznek úgy ezért olyan elszomorító :( nekem ez az életfelfogás nagyon irritáló, mert megállás nélküli önsajnáltatás :) és, ha valaki azzal akarja kifejezni magát, hogy egy kiló sminket tesz magára széttépeti a haját és most vegyük a fiúkat "meleg" hatású hajat és ruhát hordanak akkor tényleg elszomorító, hogy csak így tudják kifejezni magukat vagy a másik, hogy felvágják az ereiket és megcsonkítják magukat. igen szerintem ez baj.
2010. máj. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 A kérdező kommentje:

05-11 21:28: köszi a komit :D

igazadvan le kell szarni az ilyeneket XD

és az érvagdosós dolog az téll nem igaz csak vmi hülye találta ki -.-" xDDD

2010. máj. 15. 13:24
 58/64 anonim válasza:
Ez egyszerű. Az emosok lenézése is már egy "divatág" lett. Ennyi:D
2010. máj. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 anonim válasza:
49%
Én csípem a EMO-sokat. Ha pocsék napom van és meglátok egyet mindjárt röhöghetnékem támad.
2010. máj. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 anonim ***** válasza:
Miért, nem az a céljuk, hogy valahol mások, különcek és számkivetettek legyenek, kiríjanak a megszokott, sablonos mindennapokból, egyszóval lázadjanak? A lázadók irányába köztudottan gyakoribb a negatív, elítélő és megvető megnyilvánulás, mint egy olyan felé, aki szürke egér módjára beleolvad a környezetébe. Sajnos a magyar emberek nagy része tele van előítélettel aziránt, amit nem ismer. Miért rosszabb, csúnyább, stb az, aki ez önkifejezésnek ezzel a módjával él? Nekem semmi közöm életmódomat tekintve az EMO-sághoz, de egyáltalán nem zavar az, akinek van. Ez is egy életfelfogás, egy stílus, épp úgy, mint a raggae, rózsaszín barbicicababa, vagy a mellkidobós-fenékkivillantós-magassarkú-önmagát-mindenkinek-kelletni-akaró egyes nők esetében. Senkinek semmi köze hozzá, hogy a másiknak mi tetszik.
2010. máj. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!