Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek miért baj ha...

Szerintetek miért baj ha valaki emos? Mások miért nézik le az emosokat?

Figyelt kérdés

Én emo vagyok, és nem értem az összes többi embert akik csak fikázni tudják ezt a stílust... miért kell azokat elítélni, akik máshogy öltözködnek vagy máshogy néznek ki? kíváncsi lennék h mi ez a sok előítélet. válaszokat lécci!


16/L


2010. máj. 11. 19:23
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
46%
Mert sokan nem szeretik, ha valaki más. Mert azt hiszik, hogy csak divatból öltöznek úgy, ahogy, és nem azért, mert így akarják kifejezni magukat. Engem nem érdekel, hogy ki hogy öltözködik, csak attól ráz ki a hideg, ha szandált vesznek fel zoknival. amúgy semmi gondom nincs az emo-val, sőt, ha lehetne, még barátnak is szívesen venném.^.^
2010. máj. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
100%
Egyénfüggő, hogy ki szereti vagy utálja, és mért teszi valamelyiket. Én szem.szer. gyűlölöm mindet, annyira nyomorék életképtelenek, hogy rúgnám. Fájdalom meg szarazélet, de a plázába járnak röhögni.
2010. máj. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
100%
Hát én is azok közé tartozom, akiknek nem igazán tetszenek az emosok, de egyébként semmi bajom nincs velük. Csak, van aki túlzásba viszi, és az szerintem csúnya. De ettől még nem ítélem el őket. :D
2010. máj. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
előző vagyok: a lényeg, hogy szerintem nem szép, és csak ennyi a bajom. :)
2010. máj. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
27%

nekem az egyik bajom vele búskomorság .Depis 16 évesek....hát milyen ember lesz belőlük....Na a fiúkon a csőnadrágról már ne is beszéljünk..

Attól meg amúgy is feláll a hátamon a nem létező szőr,hogy valaki olyanba öltözik amilyen zenét hallgat.Pl reggae -rassta haj meg katonai ruha,rockerek-bakancs.Ugyanígy azért mert valaki AFC-ot hallgat miért kell feketébe lenni persze csőgatyával,fekete haj,fekete szemfesték még akkor is ha annyira undorítóan áll.

2010. máj. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:

Én semlegesen állok a dologhoz inkább. Lesz.arom őket. Vagyis általában kiröhögöm, de különösebben nem érdekel, mert tudom, hogy néhány év múlva belátják, hogy szánalmasak.

Egyébként meg az az a baj velük, hogy nem lehet megállapítani, hogy milyen neműek.

2010. máj. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
0%
mert balf_szok
2010. máj. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 A kérdező kommentje:

1. köszi a választ :) a szandálzokni téll gáz xD

figyu, csak h tuggyátok, az emosok nem csak megjátszák magukat, hanem vannak akiknek komoly családi problémáik vannak, és azért ilyenek, mint pl én is. most nem részletezném, de 16 éves vagyok és van nem egy gondom, ami nem "világfájdalom" hanem más is belejátszik.

2010. máj. 11. 19:34
 9/64 anonim ***** válasza:
100%
Én sem voltam egyszerű tini koromban...a szüleim égtek is időnként miattam. Mára kinőttem és teljesen normális háziasszony vagyok. Szerintem majd ti is kinövitek...é Viszont én meg azt szeretném tudni,hogy meg tudod te fogalmazni kedves kérdező, hogy mi a a fenétől lesz valaki emó?Vagy egyáltalán mi is az? Vagy miért jó? Polgárpukkasztás??
2010. máj. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is problémák vannak a családban( el sem tudnád képzelni milyen) még sem vagyok emos. és énis érzelmes vagyok eléggé..DE attól még nem kell bohócnak öltözni..
2010. máj. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!