Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ki miért utállja az EMOsokat?

Ki miért utállja az EMOsokat?

Figyelt kérdés
2010. szept. 17. 13:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%

NEm utálom, de elegem van belőlük.


Legfőképpen azért, mert nem találok magamnak normális fiút, ert majdnem mindenki emós. Ha pulit akarnék, akkor vennék egyet, ha meg lányt akarnék, akkor leszbikus lennék (merthogy nem lehet megállapítani, ki melyik nembe tartozik). Ha én nem festem a hajam és nem rakok magamra vakolatnyi festéket, akkor a pasi se.

MEg amúgy is... Undorító, ahogy kinéznek. Csőnadrág, szembevasalt haj...

2010. szept. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
51%

én azért mert sok emoson látszik hogy genetikailag is nyomorék ,ugy értem h 16éves fiú és közbe van kb 40kg görnyedt vékony és szerencsétlen...

végülis szerintem ökis az alsobbrendü fajokhoz tartoznak

és elkorcsosult eszméket képviselnek!

2010. szept. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%

Amúgy szerintem akik szidják őket azok a legnyomorultabbak, mert nem bírják felfogni hogy különbözőek vagyunk,mindenki más,mindenkinek más jön be ennyi..Sokan ebben élik ki magukat hogy őket szidják..na azok tényleg nyomorultak:)

16/L és nem vagyok emo még mielőtt megkérdeznétek:)

2010. szept. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
72%
14:48 vagyok, és ezt nem csak az emo-ra értem ugyanígy a punkokra rockerekre..stb akiket még szoktak szidni.
2010. szept. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%

nem utálom,de nem szeretem őket... főleg az öltözködés miatt. undoritóak.... a csőnadrág egy fiún? kifestett köröm???????????????

egyáltalán nem férfias.

2010. szept. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
74%

Nekem az emokkal semmi bajom ...

De k*va sok a divat pózer h*lye gyerek, aki hú de nagy emo és sehun kalács ...

Szánalmas ez a sajnáltassuk magunkat tömeghiszti, de közbe arra van ideje, hogy minél "emosabban nézzen ki"

Meg az a vágjuk fel az ereink, de ne keresztbe hanem hosszába mer úgy a trend egyszerűen hányinger !!

És főleg ami nagyon irritál h ezek ien 12-X éves korig mennek, és sok emberrel beszéltem már aki "TRU EMO" közben meg semmi baja, mac h anyuci apuci nem vesz meg neki ezt azt vagy a suliba vannak gondok vagy elhagyta a pasija stb ... tehát lóf*sz !!

2010. szept. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
max*
2010. szept. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

16:34-essel egyetértek.

Meg azzal is, hogy miért kellfikázni és utálni bárkit is a kinézete miatt? Szerintem is egyébként, azok az emberek a legocsmányabbak sokszor, akik lefujjozzák a másikat az öltözködése miatt.

2010. szept. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Én már csak szolidaritásból sem útálom őket, mert a többség ezt teszi. Azért mert így néznek ki még nem biztos hogy kevesebb eszük van mint az átlagnak. Ilyen alapon leszólhatnánk bárkit és annak sosincs jó vége. Ha meg magunkban fortyogunk hogy "itt ez a piszkafa fekete búvárruhában, miért nem akasztja fel magát?" azzal csak magunknak ártunk.

És az emósok nem egy agresszív népek. Akkor már inkább a rockereket útálnám meg a bandázós czigányokat, de nem teszem.

2010. szept. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

Én nem utálom őket mert a legjobb barátnőmnek is volt emos korszaka és nagyon nehezen élte át mindenért sírt beképzelte magának hogy őt mindenki utálja stb...

az emos fiúktól meg kivagyok akadva úgy néznek ki mint a lányok és sztem ez azért már túlzás...=S

de hát ők tudják

2010. szept. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!