Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ki miért utállja az EMOsokat?

Ki miért utállja az EMOsokat?

Figyelt kérdés
2010. szept. 17. 13:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
mert nem tudnak helyesen írni.
2011. júl. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én nem utálom őket, és sztem nem kell vkit azért 'utálni', mert más... Ez gyerekes, és hülyeség.
2011. júl. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Én sem utálom őket, bár a legjobb barátnőm is emo lett..elkezdte vagdosni magát, és sajnáltatni..nekem ez eléggé betett...mellesleg mással kezdett el barátkozni..onnantól kezdve alig szólt hozzám, de mással se nagyon beszélt..csak az emo barátaival...
2011. júl. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 audrey90 válasza:
én nem utálom őket, nekem a pózerekből van már elegem. mert hu de rohadt nagy emogyerek vagyok, meg így meg ugy meg juuuj, e titta emo, hol vetted? meg az ilyeneket nem bírom. aki emo az tudja hogy miért lett az és kész. nem ártom bele magam másnak a stílusába és kséz.
2011. júl. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
hát nem az h utálom de ha már megszólal meg amit tesz ahogy öltözik olyan lelki beteg nyomorékok nem élettel teliek....áh...
2011. júl. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
90%

hát én ismerek egy pár 'emóst' és elég undorítóak.

a paisk kb. 2 hetente váltogatják a csajukat és a csajok meg 'jaajj tiszta depi vagyok öngyi leszek mert elhagyott xy... ' és akkor rá 2 napra meg összejön egy másik gyerekkel és akkor szercsiláwcsi.

meg FELB.ASZ hogy már a nyugatihoz se lehet úgy odamenni (nem bandázni, vonatozni, vagy westend), hogy ne legyen ott 10 'emós' és innák a kannást... undorítóak. és én ezt úgy mondom, hogy ismerek nem keveset közülük. NEM a stílussal van bajom (bár a magyar emonak köze nicns az amerikaihoz) hanem az itteni emosokkal.

2011. júl. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!