Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért bírják jobban a csajok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bírják jobban a csajok az emosokat, vasalt hajúakat mint pl. a rappereket, . Akik lazák, és még nem is futnak el ha meg kell védeni vkit?

Figyelt kérdés
2010. dec. 20. 09:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Nézz rá az emósokra(akik amúgy már nem léteznek): feujjj

Nézz rá a repperekre: atya világ...

2010. dec. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
csajok = kis csitrik, mert abban aztán biztos lehetsz, hogy egy csaj, aki kicsit is ad magára akár belsőleg, akár külsőleg, egyikkel se fogja összeszűrni a levet.
2010. dec. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
81%

Én szinte minden zenét szeretek. Imádom pl a rappet, de nem öltözöm be úgy, mint egy rapper. Imádom a rockot, de nem veszek föl jelmezt. Egyszerűen csak imádom a zenét.

A párom se bújjon már maskarába. Bár lehet azért vagyok így vele, mert már felnőttem.

2010. dec. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
52%

na mert a rapp jó..... persze kis kemény 10 éves bandázó cigánygyerekek hallgatják.. mi a értelme ,??

mind arról szól de rossz má nekem hogy a 8 kerbe születtem stb szar hányás mind :D

emoról .. nem is szólva hányadék mind a kettő.. akinek van esze egyikkel se jön össze..

2010. dec. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%
Első jól megmondta: értelmes lány egy ilyen látszatemberrel sem szűri össze a levet. Akinek az kell az egyéniségéhez, hogy egy zenei stílushoz kösse magát az nem érett ember.
2010. dec. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
azért egy rapper nem feltétlenül hord bőgatyát a térdén, láttam már rappert csőgatyában is...
2010. dec. 20. 09:55
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
akkor az nem rapper, csak szereti azt a fajta zenét. ennyi.
2010. dec. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
97%
az igazi rap nem csak a 8.kerületről szól, meg az ilyen témáról. Aki nem hallgat rappet az inkább erről ne nyilatkozzon. Sőt Magyarországon szinte alig van jó rapper, aki meg a nyóckerről dumál az még véletlenül sem az. és ha valaki igazi rapper, nem jelenti azt hogy bő cuccokban jár. A legnagyobb rapperekről meg sem mondod hogy rapper ha csak a külsőt nézed. A bőcuccosok nagy része divatból csinálja és azt sem tudja mi az a rap. De a kérdésre válaszolva. Az emo most azért olyan menő a csajok körében, mert most az a stílus az elterjedt. De ez is csak a kis tinik körében menő, egy normális gondolkodással rendelkező csaj már nem ezek alapján válogat.
2010. dec. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

hmm... tulajdonképpen én felborulni látom a nemek viszonyát, mármint, az emo(s) fiúk olyan nőiesen viselkednek, hogy engem lazán a földbe döngölnek, néhány csaj meg olyan erőszakos és agresszív, hogy a normál férfiak inkább kerülik, szóval egy ilyen emo(s) és egy "erős" akarattal rendelkező csaj között lehet normál szerelmi viszony, divattól eltekintve, csak hát a szerepek egy picit felcserélődnek... xD


ami meg a rappereket illeti, nem vagyok oda azért a stílusért, de mint mindenben, abban is van egy két kivételesen jó

mint rapper stílus... hmm... az hogy valaki férfiasan viselkedik, nem a zenétől függ (bár egy emo(s)t férfiasan elképzelni... hát az egy kicsit...)

2010. dec. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

szerintem ez ember függő. van igyényes repper és van igénytelen emos is. bár utóbbi lehet igényes vagy igénytelen és akkor sem szeretem őket. a reppereket pedig csak akkor ha tudják, hogy hol a határ.

hány éves vagy?

meg mennyire öltözködsz úgy mint egy repper?:D

2010. dec. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!