Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A csajok lenézik a rappereket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajok lenézik a rappereket?

Figyelt kérdés
Most egy dolog hogy sok roma rapper. De mondjuk ha egy csaj meglát egy vérbeli rappert akkor mit gondol? Rögtön hogy úr isten hogy néz ki? Csak az a baj hogy ez is egy stílus, életérzés és igaz hogy némelyik hülye gyerek(roma) jól lejárat minket, ami általánosításhoz vezet. Ha valaki meghallja hogy rapper, akkor rögtön a fű meg a rossz bandák jutnak eszükbe. Arra nem gondolnak hogy nálunk azért nem csak ez van. Nagyobb összetartás van mint bárhol.
2010. jún. 19. 08:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez az egesz egy nagy baromsag. Imadom a rapet es a rockot is, konkretan mindent elhallgatok lady gagan es fekete pakon kivul, de megsem oltozkodok ugy. Van egy nagyon allat rocker ismerosom, viszont O is tud rendesen oltozkodni, ezert van az, hogy baromsagnak tartom ezt az egeszet. A zene nem egyenlo a divattal illetve a bandazassal. Miert jo az ha a gatyad a bokadon van? Illetve miert jo ha telen nyaron acelbetetes bakancsal jar valaki, vagy hogy olyan szuk farmert vesz fel, hogy osszenyomja a hereit?
2010. jún. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Képviseled a saját stílusodat, jól érzed magad benne, jobban mintha átlagos cuccokat hordanál. Megvannak az előnyei is hogy aki hasonlón gondolkodik sokkal barátságosabb veled pl Hungaristáknál, segítőkészebb. Rappereknel ez annyiban előny hogy ha pl Pesten a 8. kerületben mászkálsz, vagy a 9. kerületben... legyen hajnali 2 óra, nem fognak beléd kötni. Bandázás is ilyen, sokkal felszabadultabb vagy ha tudod hogy mindenki körülötted ugyan azt képviseli. Csak csajok néha lenéznek minket, meg zűrösnek tartanak minket.
2010. jún. 19. 08:16
 3/11 anonim ***** válasza:

szia!


ezt honnan veszed, hogy lenézik a rappereket? :O:O


ide a környékre nemrég költözött egy rapper csávó..meg vannak érte halva a csajok..


én is imádom a rapperfiúkat:$


a lányoknál előny, ezt komolyan mondom :)

2010. jún. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%

Ó, igen, vérbeli rapperek... :) Ne haragudj, de itt Magyarországon nem igazán létezhetnek vérbeli rapperek. A zene bölcsője nem ez az ország. És az, hogy itt néhányan úgy élik ki szellemi szabadgyökeiket, hogy valamit ritmusra kántálnak, hát...

Ugyanolyan, mint nagyon sokan hordják a dreadlock-ot is, az úgynevezett "raszta" hajat. Meg azt mondják, hogy ők igazi raszták... Csak éppen annyit nem tudnak, hogy a raszta kultúra Etiópiából ered, és a jamaicai néger rabszolgák alakították ki ezt a stílust és zenét, mintegy visszavágyódva az ígéret földjére, Etiópiába.


Na mindegy. Egyébként nem tudom, milyen összetartásról beszélsz, lehet, hogy a "rapperek" között megvan, de egyébként sehol máshol nincs. Láttad a Romper Stomper c. filmet? A nagy összetartó neonáci bandának elég volt egy nagyobb csapat "ellenség", és úgy hagyták ott a haverjaikat a sz*rban, hogy... Nincs ez sehol máshogy...

2010. jún. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
A normálisabb lányoknál hátrány. De egy rappernek úgysem azok fognak kelleni. Szóval nyugi.
2010. jún. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Azért azt kétlem, hogy a ROMA rapperekért hasra lennének esve a lányok - tisztelet a kivételnek, én a magam nevében beszélek :D Magát a rap zenét nem istenítem, bár ezerszer szívesebben hallgatom, mint a Pussycat Dollst-t és az egyéb nyivákolós trendi bandákat... ha valakit nem szívlelek, akkor az nem a zene miatt szokott lenni, annyit mondhatok :D Imádom, ha valaki van olyan nyitott, hogy ki merje fejezni önmagát :)
2010. jún. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

van aki szereti van aki nem.

olyat válassz aki szereti:)

2010. jún. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem és tesómnak is az ilyen stílusú srácok jönnek be, és próbálunk is ilyen srácokkal ismerkedni. Mindkettőnknek van barátja és ilyen stílusban öltöznek és ezt a zenét szeretik, és tényleg nagyonnagyon vonzóó!!! Nem baj, ha kicsit zűrös, szeretjük a rossz fiúkat!xD Am hip-hop táncosok vagyunk.:P Sok barátnőnknek bejönnek ezek a srácok. Szerintem ezzel a stílussal együtt jár a lazaság, humorosság, ami nekem nagyon fontos!:) És ők általában elég szexisek.xD Csak így tovább, és sose szégyelld!!!! 18/L
2010. jún. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk tényleg van köztük elég gázos...akik már túlzásba viszik, és inkább röhejes lesz, mint jó. Előző voltam.
2010. jún. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem ha vki aztmondja egy csávóról h rapper nem az ugrik be ,hogy cigány. Szerencsére annyira még nem 'sajátitották ki' ezt a stilust.

és szerintem egyáltalán nem nézik le.sőtt. átlagos szerintem:)

de persze ez attól függ h milyen belűről

2010. jún. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!