Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek szép Serdült Orsi?

Szerintetek szép Serdült Orsi?

Figyelt kérdés

Szerintem nagyon CSÚNYA! Nem is értem,hogy hogyan választhattak ilyen csúnya lányt Magyarország legszebbjének :S Rá nem tudom csak egyszerűen azt mondani,hogy "nem szép",mert én egyenesen csúnyának látom. Jó....tudom,hogy aki egészséges az nem csúnya...vagyis ezt szokták mondani,de ő akkor is az xD

Tiszta kocka feje van,kínai szeme...olyan lyuk van az állán mint John Travoltának...stb. Engem bosszant,hogy ő lett a Miss Hungary...nem csodálom,hogy a nemzteközi versenyt nem nyerte meg,esélye sem volt sztem. Dehát ilyenek is,csak a magyarok lehetnek,hogy ilyen csúnya lányt küldenek ki a versenyre :S Én azt sem engedtem vna,hogy elinduljon a hazai versenyen !!!!! Vicces...


2010. febr. 15. 22:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/83 anonim ***** válasza:
Én anno megláttam a tv-ben na mondom mindig a legrondább nyer tuti ez fog.Hát igy is lett nem is csodálkoztam.
2013. febr. 18. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/83 anonim ***** válasza:
Jól emlékszem arra a pillanatra, amikor az RTL-re kapcsolva megláttam ezt a csajt fején a koronával, hát akkor lehidaltam! Képtelen voltam felfogni, hogy őt választották meg. Az állam leesett, a szám tátva maradt, ez még álomnak is elég vad lett volna, ahol csupa lehetetlen dolog történik. De ez volt a szomorú valóság. Még most is mosolyt csal az arcomra ez a polgárpukkasztás. Minden volt ez a csaj, csak nem szép, és ez nem hiszem hogy szubjektív. Akiket megkérdezem, mind ki voltak akadva hogy egy ilyen ronda szépségkirálynőt még nem láttak. Ha az utcán jönne szembe velem, átmennék a túloldalra!
2015. júl. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/83 anonim ***** válasza:
Régi kérdés,de tényleg nagyon csúnya. Most vagyok 26,alig voltam több mint 10 mikor láttam a tévében hogy ő nyert,és ez azóta is megmaradt bennem xD
márc. 18. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!