Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek szép Serdült Orsi?

Szerintetek szép Serdült Orsi?

Figyelt kérdés

Szerintem nagyon CSÚNYA! Nem is értem,hogy hogyan választhattak ilyen csúnya lányt Magyarország legszebbjének :S Rá nem tudom csak egyszerűen azt mondani,hogy "nem szép",mert én egyenesen csúnyának látom. Jó....tudom,hogy aki egészséges az nem csúnya...vagyis ezt szokták mondani,de ő akkor is az xD

Tiszta kocka feje van,kínai szeme...olyan lyuk van az állán mint John Travoltának...stb. Engem bosszant,hogy ő lett a Miss Hungary...nem csodálom,hogy a nemzteközi versenyt nem nyerte meg,esélye sem volt sztem. Dehát ilyenek is,csak a magyarok lehetnek,hogy ilyen csúnya lányt küldenek ki a versenyre :S Én azt sem engedtem vna,hogy elinduljon a hazai versenyen !!!!! Vicces...


2010. febr. 15. 22:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/83 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem szép. Tényleg nincs szép arca. De nem a külsőségekkel kell foglalkozni. Lehet valaki szép, ha belül rohad. Szépségkirálynőnek nem kellett volna megválasztani, de igaz,hogy nem az igazán szépeket szokták megválasztani általában. Itt persze közre játszik a pénz, lefizetések és egyéb szolgáltatások.
2010. febr. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/83 anonim ***** válasza:

most lehet leugatni majd engem is, de nekem se az Orsi, se a tavalyi "szépségünk", a Freire kisasszony nem tetszik :S

de ha már választani kell, az Orsi jobban megérdemelte. a szilvikéről tudok egy s mást :P

2010. febr. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/83 anonim ***** válasza:
0%
Akkor kérlek,küldj nekem egy képet légyszíves.
2010. febr. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/83 anonim ***** válasza:
Orsival együtt érettségiztünk. Mindig is akkor volt "szép" ha meg volt csinálva, de amúgy tök átlagos csaj. De tény hogy én is mást választottam volna akik természetesen is szépek. 22/L
2010. febr. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/83 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy a kérdező irigységből mondja Serdült Orsira, hogy nem szép. Miért olyan hihetetlen, hogy neki tényleg nem tetszik? Amúgy igen, szerintem sem szép, Budai Zsuzsi ezerszer szebb nála. És az ő haja legalább eredeti, míg Orsi ugyanoda jár póthajat csináltatni ahová az egyik barátnőm is.
2010. febr. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/83 A kérdező kommentje:

Hát,ahogy látom mostanra megérkeztek,azok is akiknek ugyanaz a véleményük mint nekem...

Küldök,csak akkor kérnék egy címet. Tegnap este kaptam e-mail-ben egy címet,és oda elküldtem a képet magamról,de ezek szerint akkor valaki másnak küldtem el. Na mindegy,ha leirod az e-mail-ed,akkor küldök,de így nem tudok!

2010. febr. 16. 13:47
 47/83 anonim ***** válasza:
100%

13:21 vagyok.


Amúgy nem vagyok benne biztos, hogy nem az apja keze van a dologban, hogy az Orsi nyerte meg. Rózsadombon laknak egy kacsalábon forgó palotába. Érettségire a pasijától bmw-t kapott. Szóval, az én véleményem szerint meg lett ez a dolog vásárolva. No comment:)

2010. febr. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/83 anonim válasza:
100%
Tény ami tény elég rondácska szegényke. Lehet van akinek tetszik de vajuk be egyáltalán nem szép és nagyon sok gyönyörű lány van aki nyerhetett volna helyette, de biztosan jól fekszik;):D Ne essék félreértés nem kell azt gondolni egyből hogy irigylem mert elmondom a véleményem. Szerintem a kérdező lány sem és nagyon sok más lány sem szeretne olyan lenni mint Ő;)
2010. febr. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/83 anonim ***** válasza:
66%
Ízlések és pofonok. A Kérdezőnek nem tetszik, szerintem átlagos, van akinek tetszik. Miért kell ebből ügyet csinálni, pláne vitázni! Azonban a hozzászólásokat olvasva, én kíváncsi lennék a Kérdezőre! Esetleg ha megtennéd, privátba küldenél egy képet? (Természetesen én is küldök magamról képet, így fair.) Én királynőnek tavaly pl. Polgár Krisztinát választottam volna. Nekem ő szimpatikus, szépnek találom. Freire Szilvia kissé előnytelen hölgyemény a szememben, Dammak Jázmin csinos, de nem kifejezetten különleges szépség. A mostani királynők neveit nem tudom, leginkább Serdült Orsolya nevét hallani...
2010. febr. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/83 anonim ***** válasza:

20 évesen úgy írsz mint egy 14 éves?! Úristen...

Sosem gondoltam volna, hogy egyidősek vagyunk. Lényegtelen.


Szerintem sem szép, vannak nála ezerszer szebb lányok is. A feje is elég érdekes.


Viszont én nem idegesítem magam ezen mert biztos forrásból tudom, hogy az egész verseny le volt vajazva. Bunda volt az egész - szokás szerint.

2010. febr. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!