Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek szép Serdült Orsi?

Szerintetek szép Serdült Orsi?

Figyelt kérdés

Szerintem nagyon CSÚNYA! Nem is értem,hogy hogyan választhattak ilyen csúnya lányt Magyarország legszebbjének :S Rá nem tudom csak egyszerűen azt mondani,hogy "nem szép",mert én egyenesen csúnyának látom. Jó....tudom,hogy aki egészséges az nem csúnya...vagyis ezt szokták mondani,de ő akkor is az xD

Tiszta kocka feje van,kínai szeme...olyan lyuk van az állán mint John Travoltának...stb. Engem bosszant,hogy ő lett a Miss Hungary...nem csodálom,hogy a nemzteközi versenyt nem nyerte meg,esélye sem volt sztem. Dehát ilyenek is,csak a magyarok lehetnek,hogy ilyen csúnya lányt küldenek ki a versenyre :S Én azt sem engedtem vna,hogy elinduljon a hazai versenyen !!!!! Vicces...


2010. febr. 15. 22:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/83 A kérdező kommentje:
Hát szegény azon a képen úgy néz ki,mint egy transzvesztita (az arca).
2010. febr. 16. 18:24
 62/83 anonim ***** válasza:
16%

a haja nagyon jó sztem

te meg egy idióta vagy

2010. febr. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/83 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a bókot :)

Te biztosan nagyon intelligens vagy :)

2010. febr. 16. 18:37
 64/83 anonim ***** válasza:
0%
nem szabályos klasszikus szépség, de azért szép vagyis bájos. tudja viselni magát, elhiszi magáról. kell ennél több?
2010. febr. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/83 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem szép,olyan fogsora van,mint Peller Mariannak.Nálam a fog nagyon sokat számít és ez viszataszító:D
2010. febr. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/83 anonim ***** válasza:
9%
RENGETEG EMBER SZERINT CSÚNYA..ÉS IGAZUK VAN..SOKKAL SZEBBEK VOLTAK OTT, PL. A MÁSODIK HELYEZETT IS KÜLÖNLEGESEBB, SŐT ORSI FESTETT(!)SZŐKE -.- ennyit a természetességről -.- FUJ
2010. febr. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/83 A kérdező kommentje:

Köszönöm a NAGY BETŰKET!!!!!!! Legalább a véleményem mellett ezzel sem vagyok egyedül :D

És amit írtál az IGAZ IGAZ IGAZ és IGAZ!!!!!! :)

2010. febr. 17. 21:37
 68/83 anonim ***** válasza:
51%

úristen...mivan ha festett a haja? csomó lánynak festett a haja a királynőjelöltek közül...de hülyék vagytok:D:D

legközelebb remélem egy egzotikus fekete hajú leányzó lesz Mo. szépe:)

2010. márc. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/83 A kérdező kommentje:
Hát ja...inkább :D
2010. márc. 29. 22:19
 70/83 anonim ***** válasza:

Szerintem sem neki kellett volna nyerni de nem azért mert irigy vagyok hanem csupán azért mert voltak ott gyönyörű lányok nem 1 nem 2 akik sokkal jobban megérdemelték volna!!Orsinak nincs is álla szinte és nem az a szépségkirálynő típus szerintem de ez cska az én véleményem remélem idén jobb döntés fog születni :).


22/L

2010. ápr. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!