Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek szép Serdült Orsi?

Szerintetek szép Serdült Orsi?

Figyelt kérdés

Szerintem nagyon CSÚNYA! Nem is értem,hogy hogyan választhattak ilyen csúnya lányt Magyarország legszebbjének :S Rá nem tudom csak egyszerűen azt mondani,hogy "nem szép",mert én egyenesen csúnyának látom. Jó....tudom,hogy aki egészséges az nem csúnya...vagyis ezt szokták mondani,de ő akkor is az xD

Tiszta kocka feje van,kínai szeme...olyan lyuk van az állán mint John Travoltának...stb. Engem bosszant,hogy ő lett a Miss Hungary...nem csodálom,hogy a nemzteközi versenyt nem nyerte meg,esélye sem volt sztem. Dehát ilyenek is,csak a magyarok lehetnek,hogy ilyen csúnya lányt küldenek ki a versenyre :S Én azt sem engedtem vna,hogy elinduljon a hazai versenyen !!!!! Vicces...


2010. febr. 15. 22:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/83 anonim ***** válasza:
100%
Még most serdül, azért olyan ronda!!!
2010. febr. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/83 anonim ***** válasza:
13%
a válaszodból ítélve te biztos lány vagy meg a kérdező is. szeretnél te olyan ronda lenni... nekem tetszik, szerintem szép
2010. febr. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/83 A kérdező kommentje:

Hát most nem azért mondom,hogy magamat fényezzem,de én sokkal szebb vagyok!!!!!! És nem szeretnék olyan lenni!!!!! A teste még ok,de a feje.....pfffff

Am ja....lehet hogy még csak most serdül szegénykém xD

2010. febr. 15. 22:49
 4/83 A kérdező kommentje:
am igen...lány vagyok!
2010. febr. 15. 22:50
 5/83 anonim ***** válasza:
20%
én elhiszem hogy te vagy a legszebb meg minden, de szerintem valamiért csak megválasztották. ez az én véleményen:)
2010. febr. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/83 A kérdező kommentje:
Látom nem tudsz olvasni! Nem azt irtam,hogy ÉN VAGYOK A LEGSZEBB!!!!! De nála tuti,hogy szebb vagyok! Nézd már meg,hogy néz ki...pedig ki van festve a képeken...hát akkor milyen csúnya lehet,amikor nincs rajta smink :S
2010. febr. 15. 22:54
 7/83 anonim ***** válasza:
3%
Megmondom, hány éves vagy: 14 körüli, és különben is, csak irígy vagy. Orsi nagyon is szép, és aranyos, te meg ne a külsőségekre adj mindent. Kritizálni mindenkit könnyű... inkább mutatnád meg magad te is a világnak, majd mi véleményt alkotunk rólad, és MI döntjük el, hogy mennyire szép vagy...
2010. febr. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/83 anonim ***** válasza:
0%

szerintem pedig szép:) és a zsűri biztosan nem a semmiért választotta szépségkirálynőnek:)

nem feltétlenűl a mű és a szinte tökéletes arc a legszebb:)

a kisugárzás is nagyon fontos...lehet valaki szuperjócsaj, ha nincs meg benne az a valami, vagyis a kisugárzás...

szóval szép:)

2010. febr. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/83 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok! Igen...az lehet,hogy aranyos,de csúnya is szegénykém! Megmutassam magam?? ha gondolod küldök neked képet magamról,hogy megnyugodj! De nem akarok bizonygatni semmit,főleg nem ilyeneknek...nehogy már ne lehessen véleményem...elvégre,ahogy látom neked is van!
2010. febr. 15. 22:58
 10/83 anonim ***** válasza:
3%
jaja, kritizálás helyett fogod magad aztán a következő szépségkirálynő választáson elindulsz... bár én sem hiszem, hogy addig betöltöd a 18-at, lehet hogy még a 14-et se, az írásod alapján:D:D
2010. febr. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!