Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek szép Serdült Orsi?

Szerintetek szép Serdült Orsi?

Figyelt kérdés

Szerintem nagyon CSÚNYA! Nem is értem,hogy hogyan választhattak ilyen csúnya lányt Magyarország legszebbjének :S Rá nem tudom csak egyszerűen azt mondani,hogy "nem szép",mert én egyenesen csúnyának látom. Jó....tudom,hogy aki egészséges az nem csúnya...vagyis ezt szokták mondani,de ő akkor is az xD

Tiszta kocka feje van,kínai szeme...olyan lyuk van az állán mint John Travoltának...stb. Engem bosszant,hogy ő lett a Miss Hungary...nem csodálom,hogy a nemzteközi versenyt nem nyerte meg,esélye sem volt sztem. Dehát ilyenek is,csak a magyarok lehetnek,hogy ilyen csúnya lányt küldenek ki a versenyre :S Én azt sem engedtem vna,hogy elinduljon a hazai versenyen !!!!! Vicces...


2010. febr. 15. 22:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/83 anonim ***** válasza:
16%

igen...irigység...te sem örülnél neki, ha lecsúnyáznának nem?

legalább ebbe gondolj bele...

én sem vok egy nagyszám, de nem azzal erősítem az önképemet, hogy másokat fikázok...attól még nem leszek szuperebb...

2010. febr. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/83 anonim ***** válasza:
ja és ezt nem azért írtam, hogy megbántsalak, tényleg...szóval...nem úgy szántam, csak ez a véleményem:)
2010. febr. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/83 A kérdező kommentje:
Én egy szóval sem írtam,hogy tökéletes vagyok!! sőőőt...nagyon is sok hibám van,mint mindenki másnak! De nem vagyok irígy egyáltalán,rá nem...másra lehet,hogy igen,de rá tuti hogy nem,mert nagyon nem szép! És mint már az előbb is írtam 20 éves vagyok,de ahogy látom senki sem tud olvasni!!!
2010. febr. 15. 23:02
 14/83 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem arról van szó,hogy erősíteni akarom az önképemet! Csak annyi,hogy az előbb nézegettem róla képeket,és nem most láttam először,de még mindig nem fedeztem fel benne semmi olyat,amiért meg nyerte a versenyt! Legalábbis külsőleg tuti nem!

Nála még a tavaly Tisza-tó szépe nyertese is szebb!!!!!!!

2010. febr. 15. 23:05
 15/83 anonim ***** válasza:
16%
oké, igazad van. leírtam a véleményem és nem tetszett neked. sajnálom ha valami bántót írtam.. de véleményem szerint szép:)
2010. febr. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/83 anonim ***** válasza:
100%

semmi gond nincs itt...:)

ízlések és pofonok:)

mindenkinek más a szép:)

2010. febr. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/83 A kérdező kommentje:
Hát szerintem az én véleményem előbb nem tetszett neked,mint fordítva...de mindegy!!
2010. febr. 15. 23:08
 18/83 anonim ***** válasza:
4%
De te nem a véleményedet mondod el, hanem itt hisztizel, hogy milyen ronda ez a nő, meg hogy felháborító stb. Lehet hogy 20 éves vagy, de az agyad tuti elakadt 14nél. Ez sima irigység.
2010. febr. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/83 A kérdező kommentje:

De ezt nem értem,hogy te honnan tudod ennyire,hogy én irígy vagyok. Nekem ez a véleményem igen,hogy felháborodtam,hogy ilyen csúnya lány képviselte M.o.-t,de te meg azon vagy felháborodva,hogy én hogy mertem ezt leírni,ahogy látom. Nézd csak meg,ezen az oldalon már egyszer vki feltett hasonló kérdést,és mindenki hasonló véleményen volt velem!

És nem hiszem,hogy el akad az agyam egy 14 évesénél...egyetemre járok...aki 14 éves ésszel van azt nem igen hiszem,hogy beengednék az egyetemre!!! De mint már írtam,nem fogok bizonygatni semmit!!! Ha te így gondolod,akkor gondold!!!!!! Nem érdekel! De azért kiváncsi lennék,hogy te hány éves vagy...mert a te sem tünsz okosabbnak mint egy ötödikes !!!

2010. febr. 15. 23:20
 20/83 A kérdező kommentje:
-a
2010. febr. 15. 23:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!